Krzysztof Kononowicz brutalnie pobity i okradziony we własnym domu. Zatrzymano 3 osoby

Krzysztof Kononowicz brutalnie pobity i okradziony we własnym domu. Zatrzymano 3 osoby Źródło: youtube/Kononowicz Videos

Krzysztof Kononowicz znany z YouTube i słynnej kampanii na prezydenta Białegostoku, padł ofiarą przestępców, którzy okradli go i pobili. Policja zatrzymała już 3 osoby.

Krzysztof Kononowicz 9 grudnia przebywał na terenie swojej posesji, gdy nagle trzech mężczyzn wtargnęło na jego prywatny teren. Byłego kandydata na prezydenta Białegostoku uderzono w twarz, a następnie okradziony z telefonu komórkowego, 4 tysięcy złotych i zegarka. 

Krzysztof Kononowicz został pobity i okradziony we własnym domu

Popularny białostoczanin, choć regularnie nagrywa filmy na YouTube ze swoim codziennym życiem, tej sprawy nie chciał komentować. Wiadomo, że chwilę po incydencie zadzwonił na policję i powiadomił o tym, że został ofiarą napadu. Policji szybko udało się ustalić sprawców, jeden z nich został zatrzymany nawet jeszcze w dniu ataku.

Jak informuje Tomasz Krupa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, cała trójka napastników została już aresztowana. Jeden z nich to 25-latek z Koszalina. Jak wynika z nieoficjalnych ustaleń dziennikarzy Faktu, to jeden z widzów Krzysztofa Kononowicza.

To nie pierwszy napad na Krzysztofa Kononowicza

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znany z powiedzenia "nie będzie niczego" Krzysztof Kononowicz stał się popularny dzięki kampanii wyborczej w 2006 roku na prezydenta Białegostoku. Lata później stał się znów popularny, dzięki prowadzeniu kanału na YouTube, na którym pokazuje swoje codzienne życie w niezbyt łatwych warunkach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Żona słyszała straszliwe krzyki z garażu. Prawie zemdlała, gdy odkryła największy sekret męża
2. Ksiądz zabił policjanta. Przekazano bolesne szczegóły

Sława ma również swoje ciemne strony. W 2015 roku Krzysztof Kononowicz padł już ofiarą pobicia, gdzie również trójka sprawców weszła na jego posesję, po czym wyłudziła od niego pieniądze. Następnie brutalnie pobili byłego kandydata na prezydenta Białegostoku. Sprawa trafiła do sądu, a sprawcy zostali skazani na karę pozbawienia wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  2. Dopłaty do remontów obejmą cały kraj. Zyska nawet 12 milionów Polaków
  3. Małgorzata Rozenek w końcu pokazała zdjęcie brzuszka, fani jej gratulują. Niepokoi tylko jedna rzecz
  4. Wystarczą dwa goździki dziennie w diecie. Efekty są mocno zaskakujące
  5. Nastolatkę zgwałciło czterech kolegów z klasy. Kilkanaście miesięcy później jej matka dokonała makabrycznego odkrycia w łazience

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News