Uwielbiany polski aktor miał straszny wypadek. Z samochodu nic nie zostało!

Uwielbiany polski aktor miał straszny wypadek. Z samochodu nic nie zostało!

Krzysztof Kiersznowski w jednym momencie mógł stracić wszystko. Aktor miał wypadek samochodowy, w którym z jego samochodu praktycznie nic nie zostało. Teraz znane są szczegóły całej sytuacji.

Krzysztof Kiersznowski ma gigantyczny dorobek artystyczny, jeżeli chodzi o ilość postaci, w które się wcielił. Bez wątpienia każdy pamięta Wąskiego z "Killera", czy Nutę z filmu "Vabank". Wiele osób może go także kojarzyć z hitowego serialu stacji TVP "Barwy szczęścia", gdzie wcielił się w postać Stefana Górki. Uwielbiany aktor otarł się o śmierć i to w dniu swoich imienin, kiedy wszystko miało pójść wspaniale.

Krzysztof Kiersznowski o mało nie zginął

Tego dnia aktor miał wszystko zaplanowane. Na sam początek próba spektaklu "Niespodzianka" w Teatrze Kamienica, potem spotkanie ze swoim synem i córką. Niestety cały plan został zrujnowany przez niespodziewany, straszny wypadek. Wszystko zdarzyło się tak nagle, że Kiersznowski dopiero po chwili zrozumiał, co właśnie zaszło. Do wypadku doszło na rondzie Daszyńskiego w Warszawie. Kiedy aktor wjechał na nie, to nagle poczuł potężne uderzenie. Okazało się, że jest to inny samochód, kierowany przez młodego chłopaka, który pierwszy raz w życiu przyjechał do stolicy, aby odbyć rozmowę o pracę. - Krzysiek wjechał spokojnie na Rondo Daszyńskiego, gdy nagle poczuł silne uderzenie. Początkowo nie wiedział, co się stało. Jednak już po chwili zrozumiał, że doszło do wypadku - wspomina przyjaciel aktora. Ukochane auto aktora było całkowicie zniszczone i nadawało się jedynie do kasacji. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale Krzysztof Kiersznowski miał bardzo dużo szczęścia, ponieważ ten wypadek mógł się zakończyć prawdziwą tragedią. - Ukochane auto artysty nadawało się już tylko do kasacji. Patrząc na wrak samochodu, można powiedzieć, że to cud, iż Krzysiek wyszedł z tego bez szwanku - dodaje informator tygodnika "Na żywo". Teraz aktor za pieniądze z ubezpieczenia chce kupić sobie nowe auto, a jak na razie korzysta z komunikacji miejskiej.



ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zastąpiła Korę, a Polacy zmieszali ją z błotem! Gwiazda nie wytrzymała
  2. Piękna niegdyś gwiazda Polsatu przytyła kolejne kilkadziesiąt kilko. Fani załamują ręce
  3. Żona Wiśniewskiego przekazała radosną nowinę. To nowy etap w ich życiu!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News