Jackowski o tym, co niedługo będzie działo się w Polsce. Ma dla nas bardzo złe informacje

Jackowski o tym, co niedługo będzie działo się w Polsce. Ma dla nas bardzo złe informacje Źródło: youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski postanowił zabrać głos w sprawie, która od pewnego czasu - zwłaszcza po dramatycznym weekendzie - nurtuje większość Polaków. W udzielonym wywiadzie wyjaśnia, jak według niego będą wyglądały najbliższe miesiące i na co wszyscy powinniśmy się przygotować.

Krzysztof Jackowski cieszy się niesłabnącą popularnością na portalu YouTube, gdzie regularnie zamieszcza nagrania, w których dzieli się z widzami swoimi przeczuciami i wizjami. Mimo że nie wszystkie jego wizje się sprawdzają, nie brakuje takich, którzy jego słowa zawsze traktują bardzo poważnie. W końcu tytuł "specjalisty od odnajdywania osób zaginionych" nie wziął się z niczego.

Wizje i przeczucia, którymi ze swoimi widzami dzieli się jasnowidz z Człuchowa coraz częściej dotyczą nie osób zaginionych, ale najróżniejszych innych stref życia społecznego. Jasnowidz wypowiada się także na tematy polityczne, społeczne i ekonomiczne. Tym razem został spytany przez "Super Express", jak będzie wyglądało lato w 2019 roku.

Krzysztof Jackowski o tegorocznym lecie

W odniesieniu do tego, co dzieje się w Polsce w ostatnich tygodniach, znaczna część Polaków zaczęła się niepokoić, czy pogoda dalej będzie się utrzymywać w takim stanie. Zaplanowanie urlopu zawsze wiąże się z trudnościami, zwłaszcza jeśli ktoś chciałby już teraz zająć się kalendarzem.

- Tegoroczne lato kojarzy mi się z ciepłem, ale jednocześnie może być bardzo kapryśne. W moim odczuciu lato będzie się przeplatało z dużymi zawirowaniami pogody. Uważam, że w tym roku lato będzie długie, z tym, że będą gwałtowne zmiany pogody: z burzami i nawałnicami. Wydaje mi się, że lipiec będzie bardzo ładny i ciepły, podobnie jak pierwsza połowa sierpnia. Potem do Polski nadejdzie ochłodzenie - mówił w rozmowie z "Super Expressem" jasnowidz.

Tegoroczna zima bardzo mocno nas zaskoczyła. Zwłaszcza jej ostatnie tygodnie, które przyniosły ze sobą destrukcyjne wichury oraz liczne opady. W sytuacji, w której trudno przewidzieć jakąkolwiek prognozę, planowanie urlopu nie należy do rzeczy najłatwiejszych. Jednakże według jasnowidza, czeka na bardzo ładne lato.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To nie koniec anomalii pogodowych? Jackowski przekonuje

Warto jednak zwrócić uwagę na wypowiedź o zawirowaniach. Może to oznaczać, że pomimo ładnej pogody, będziemy świadkami dalszego ciągu anomalii, które dotykają nasz kraj w ostatnim czasie. 

W ostatnich dniach potężne podmuchy wiatru, osiągające prędkość nawet ponad 200 km/h, a także opady deszczu i burze spowodowały wiele zniszczeń na terytorium naszego kraju. Wiele osób sądzi, że to ostatnie podrygi mijającej zimy, jednak według jasnowidza, możemy być świadkiem takich załamań nawet w lecie. Oznacza to, że burze i nawałnice, jakich doświadczyliśmy do tej pory będą tylko wstępem do naprawdę trudnego lata.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. 55-letnia aktorka urodziła córkę! Pokazała zdjęcie dziecka i wywołała BURZĘ w internecie
  4. Aktorka TVN musiała przejść przez piekło. "Miałam 2-3% szans"
  5. Jako jedyny w Polsce. Dostał matczyną emeryturę
  6. Nie żyje Irena Kulczyk

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News