Zapytali Jackowskiego o zimę stulecia. Nieprawdopodobna wizja może zmienić wasze życie

Zapytali Jackowskiego o zimę stulecia. Nieprawdopodobna wizja może zmienić wasze życie Źródło: yt/publicystykatvp

Krzysztof Jackowski postanowił podzielić się swoją wizją dotyczącą nadchodzącej zimy. W ocenie jasnowidza z Człuchowa będzie bardzo zimno i niebezpiecznie. Mężczyzna ujawnił dokładną datę.

Krzysztof Jackowski już wie, kiedy do Polski przyjdzie prawdziwie mroźna zima. Okazuje się, że prawdopodobnie odpowiedział na pytanie, kiedy przyjdzie zima stulecia. Mężczyzna przestrzegł przed zbliżającym się niebezpieczeństwem.

Co Krzysztof Jackowski powiedział o nadchodzącej zimie? Nieprawdopodobna wizja może zmienić wasze życie

- Ja jakiś czas temu wypowiadałem się dla portalu znanej gazety codziennej. Wczesną wiosną mówiłem, że będzie długie, gorące i suche lato. Rzeczywiście było długie i suche lato. Po czym pod koniec lata byłem pytany jaka będzie zima - powiedział Jackowski, sugerując, że jego wizje się sprawdzają. Później, mężczyzna odniósł się do przeczuć, które ma wobec aktualnej pory roku. Okazuje się, że ujawnienie jego wizji nie pokrywa się częściowo z prognozami meteorologów. - Ja powiedziałem, że zima będzie jak zima w tym roku. Typowa Polska zima, może być moment, że mocniej przymrozi. Co więcej miałem wrażenie, że taka ostra fala mrozów pójdzie na Francję, Holandię, Belgię czy Niemcy - powiedział, powołując się na poprzednie sprawdzone wizje. Media informowały o niebezpiecznej pogodzie na Zachodzie Europy. Być może częściowo wizja Jackowskiego już się sprawdziła. Jasnowidz wypowiedział się także na temat nadchodzącej zimy, która zawita już niedługo do Polski. Przestrzegł przed konsekwencjami nieuwagi podczas zimy, które mogą zmienić nieodwracalnie życie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - U nas natomiast będzie nieco mniejszy mróz, ale za to będzie bardziej śnieżnie i to przez pewien okres – dodaje. Co do zimy stulecia to muszę Wam powiedzieć, że ona była bodajże 1978/79. Pamiętam, że do Świąt Bożego Narodzenia było ciepło, padał deszcz. Na przełomie roku mieliśmy góry śniegu - przypomniał polski jasnowidz celebryta. Okazuje się więc, że pogoda nie będzie doskwierać Polakom i jego zdaniem, nie musimy się obawiać ewentualnych drastycznych spadków temperatur. W przyszłości, być może zmieni zdanie i z pomocą swojej wizji, będzie mógł wskazać dokładną datę dramatycznych spadków temperatur. Dobra wiadomość jest taka, że Polacy nie będą musieli się martwić o kosmicznie niskie temperatury. Na pewno ci, którzy wierzą w wieszczenia Jackowskiego.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zima uderzy w Polskę mocniej niż myślisz! Służby wydały specjalne ostrzeżenie
  2. Zima uderzy z niespodziewaną siłą! Syberyjskie mrozy i śnieżyce
  3. Różnica temperatur będzie KOSMICZNA! Pogoda w Polsce znowu oszaleje
  4. Nie mam ochoty na swojego faceta. 10 porad, co zrobić w tej sytuacji
  5. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej toksycznych par
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News