Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych, polskich jasnowidzów. Wielu Polaków chętnie skorzystało już z jego usług. Ile trzeba wydać na jedno spotkanie z najpopularniejszym polskim medium? Zarobki przepowiadacza i jego cennik robią ogromne wrażenie. Internauci są naprawdę zadziwieni.

Chociaż policjanci od długiego czasu ostrzegają przed jasnowidzami, oskarżając ich często o manipulacje i oszustwa, wciąż nie tracą oni na popularności. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się kanały telewizyjne oraz strony internetowe, za pośrednictwem których można kontaktować się z konkretnym medium.

Co policja sądzi o jasnowidzach?

– Trafność przepowiedni można wytłumaczyć błędem statystycznym. Jeśli wskazówki jasnowidza okażą się pomocne w dwóch sprawach na sto, zapewne o tych dwóch sprawach zrobi się głośno. Zadbają o to sami jasnowidze, chwaląc się swoimi sukcesami – powiedział prof. Tadeusz Tomaszewski, kierownik Katedry Kryminalistyki na Wydziale Prawa i Administracji UW.

– My jako fundacja nie współpracujemy z jasnowidzami i nie rekomendujemy tego nikomu – stwierdzili za to przedstawiciele fundacji Itaka, która zajmuje się pomocą w poszukiwaniu osób zaginionych, w rozmowie z innpoland.pl.

Ile jednak kosztuje jedno spotkanie z jasnowidzem? Jakie stawki za swoje wizje wyznaczył Krzysztof Jackowski? Będziecie zdziwieni!

Krzysztof Jackowski cennik:

Chociaż sam przepowiadacz nie opublikował oficjalnego cennika, media skontaktowały się z jego klientami. Twierdzą oni, iż za rozmowę z najbardziej znanym polskim jasnowidzem trzeba zapłacić co najmniej 200-300 zł. Suma ta zadziwiła wielu Polaków, a szczególnie tych, którzy nie wierzą w prawdziwość jego wizji.

Jak się więc okazuje, medium nie narzeka na niskie zarobki. Dziennikarze zaznaczają za to, że sam Jackowski twierdził wielokrotnie, iż jego jedynym źródłem dochodu jest renta, dlatego żyje w sposób naprawdę skromny. Co ciekawe, jego przychody prezentują się jednak naprawdę godnie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kler: Smarzowski oskarżył rządy PO i PiS! „Wchodzą w d*pę Kościołowi”
  2. Wyszydziła nazwisko Rydzyka. Teraz będzie miała poważne problemy
  3. Małgorzata Wassermann ujawnia. Składają jej niemoralne propozycje
  4. Jarosław Kaczyński znowu w szpitalu. Będzie miał ciężką operację

Uważasz wizje Jackowskiego za prawdopodobne?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

8 spełnionych wizji Krzysztofa Jackowskiego [ZOBACZ!]


9 cudów, których nauka nie może wyjaśnić [ZDJĘCIA]

Zobacz również