Kochają i nienawidzą go tysiące Polaków. Jackowski zapowiedział swoją śmierć

Kochają i nienawidzą go tysiące Polaków. Jackowski zapowiedział swoją śmierć Źródło: youtube.om/tagentv

Krzysztof Jackowski jest postacią bardzo niejednoznaczną. Przyzwyczaił nas do tego, że co i raz serwuje opinii publicznej nowe wizje dotyczące najbliższej przyszłości, które nie należą do najbardziej pozytywnych. Tym razem jednak zaskoczył wszystkich wypowiadając się na temat tego, co czeka go w życiu prywatnym. Jego słowa nakreślają czarny scenariusz.

Krzysztof Jackowski od wielu lat stara się przepowiadać wydarzenia zarówno o charakterze lokalnym, jak i międzynarodowym. Jego działalność budzi wiele kontrowersji, a spora grupa osób po prostu uważa go za oszusta. Jak się okazuje, jasnowidz żyje pod bardzo dużą presją, co odbija się bezpośrednio na jego zdrowiu. W najnowszym wywiadzie przyznał, że niestety nie pożyje już długo.

Krzysztof Jackowski ma spore problemy

Krzysztof Jackowski jest przez wielu uważany za najbardziej znanego polskiego jasnowidza. Jak sam twierdzi, kilkukrotnie udało mu się pomóc policji w rozwikłaniu skomplikowanych spraw. Poza pomocą w dochodzeniu do prawdy osobom, którym nie potrafił pomóc wymiar sprawiedliwości, Jackowski para się również przepowiadaniem przyszłości. Jego wizję dotyczą najczęściej tak drastycznych wydarzeń jak zamieszki czy konflikty zbrojne. Jasnowidz ma dosyć specyficzne podejście do swojej działalności. Stwierdził, że większość ludzi jest w stanie posiąść umiejętności niezbędne do robienia tego co on. - Na ogół ludzie uważają, że jasnowidzenie to jest dar (...) Ja uważam, że jasnowidzenie jest w każdym z nas. Telepatii można się nauczyć - stwierdził. Krzysztof Jackowski wyznał też, że ma wielkie problemy w życiu prywatnym. Im dłużej żyje, tym bardziej pogłębia się jego osamotnienie. Jasnowidz nie boi się mówić o tym, że zmaga się z depresją i powoli traci chęć do dalszego życia. - Mam z tym problem, a im dłużej żyję tym mam większy problem. Czasami mi się aż nie chce żyć. Żyję w ciągłej jakiejś depresji wewnętrznej, czuje się osamotniony w tym co robię, a raczej w zrozumieniu tego co robię - wyznał. Czy ma on jeszcze jakąś nadzieję, że sytuacja ulegnie poprawie?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Jeszcze parę lat temu miałem jakieś nadzieje, że powiedzmy te osiągnięcia moje staną się jakimś zastanowieniem w jakiś grupach osób światłych - powiedział. Sam nie pozostawia sobie złudzeń, że może już być tylko gorzej. Niestety otwarcie mówi również o tym, że wielkimi krokami zbliża się jego śmierć.

Krzysztof Jackowski zapowiada swoją śmierć

Jasnowidz wyznał, że jest wiele czynników, które składają się na zły stan jego zdrowia. Poza depresją cierpi również na poważną chorobę serca. Otwarcie mówi również o swoim nikotynowym nałogu. Wszystko to ma już niedługo doprowadzić go do życiowej mety. - Powiem tak, przekroczyłem pięćdziesiątkę swego życia. Eksploatuje je wbrew przepisom życiowym BHP i nie sądzę, żebym długo pożył. Żyję w ciągłym stresie, jestem człowiekiem schorowanym, mam jakąś wadę poważną serca, biorę na to silne leki. Jestem tym bardzo zmęczony. ZOBACZ TAKŻE
  1. Ujawniono brudną przeszłość gwiazdora TVP. Wyleci za to ze stacji? 
  2. Co się stało Adamczykowi?! Szokujący wygląd aktora 
  3. Znaki zodiaku i podróże. Sprawdź, które miejsce na ziemi jest ci pisane
  4. Weterynarz ostrzega przed tymi owadami! Są śmiertelnie niebezpieczne
  5. 86-letni Kotys w ciężkim stanie. Fani współczują aktorowi 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News