Szczegóły ślubu Jackowskiego wielu wprowadzą w osłupienie. Kim jest żona jasnowidza?

Szczegóły ślubu Jackowskiego wielu wprowadzą w osłupienie. Kim jest żona jasnowidza? Źródło: Instagram/ jackowski_k

Krzysztof Jackowski i jego żona poznali się w 2009 roku. Ich znajomość przewróciła do góry nogami świat jasnowidza. Na dodatek szczegóły ich ślubu są dosyć zaskakujące. Nikt się nie spodziewał po sławnej osobie czegoś takiego.

Krzysztof Jackowski z żoną poznali się przed dziesięcioma laty. Jasnowidz spotkał swoją przyszłą żonę w odpowiednim momencie swojego życia. Był samotnym ojcem dwójki dzieci, matka zostawiła ich odchodząc do innego mężczyzny. Wtedy to legł w gruzach jego dotychczasowy świat - nie potrafił gotować, sprzątać i oprócz pracy miał na głowie małe dzieci. Nie wierzył, że jeszcze kiedyś zazna szczęścia u boku kobiety. Aż do chwili, gdy pojawiła się ona. 

Krzysztof Jackowski zakochał się w pięknej kobiecie. Długo czekał na to uczucie

Jackowski poznał Katarzynę Gliszczyńską jak już przeszedł najcięższy okres w swoim życiu. Pierwsze lata po odejściu żony, poświęcił tylko dzieciom. Nie chciał, żeby w jakikolwiek sposób odczuły brak matki, więc pracował za dwoje.

Potem, jak sam twierdzi, poznanie Katarzyny było najwidoczniej nagrodą za wszelkie jego życiowe trudy. Pojawiła się w odpowiednim momencie, gdy był gotowy na wpuszczenie w swoje życie kolejnej osoby. Nie chciał, żeby dzieci miały do niego jakiś żal za to, że chce sobie ułożyć życie. Okazało się, że było wręcz przeciwnie. Cieszyły się, że w końcu zazna choć trochę spokoju i będzie miał z kim dzielić swoje radości oraz troski. Polubiły jego wybrankę serca i nie chciały, żeby w jakikolwiek sposób zniszczył nową więź. 

Dopiero po roku znajomości przekazał do informacji publicznej fakt, iż się z kimś spotyka. Przedstawiając Kasię powiedział o niej, że dała mu wiarę w życie i poczucie stabilności. Podkreślił, że mężczyzna nie może być sam, bo "dziczeje". 

Duża różnica wieku nie stanowiła dla nich żadnej przeszkody. Kasia odmieniła jego życie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona wizjonera jest młodsza od niego o 19 lat, nie była to jednak żadna przeszkoda na drodze ich miłości. Wielokrotnie podkreślał, że jego wybranka jest bardzo dojrzała i nie czuje pomiędzy nimi żadnych różnic. Jednakże, jak w większości przypadków, najbardziej stresował się tym, co powie opinia publiczna. Taka różnica często jest komentowana, a Krzysztof Jackowski chciał uniknąć jakichkolwiek nieprzyjemności. 

Mimo wątpliwości, para bardzo szybko się zaręczyła, ale ślub wzięli dopiero w październiku 2014 roku. W tym roku minie ich 5 rocznica ślubu, ale nadal zaskakuje fakt dotyczący ich zaślubin. Okazuje się, że sławny na cały kraj jasnowidz wziął bardzo skromny ślub. Ceremonia miała miejsce w Urzędzie Stanu Cywilnego w Człuchowie, a w krótkiej uroczystości brała udział tylko mała grupka osób.

Jak widać, nie zawsze sławni ludzie działają na pokaz, są też tacy, dla których liczy się przede wszystkim celebrowanie miłości. Jasnowidz z pewnością widzi ich przyszłość w świetlanych barwach. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości. To zdjęcie mówi wszystko
  2. Beata Kozidrak wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Iwona Pavlovic powiedziała całą prawdę. To wyznanie wami wstrząśnie
  3. Doniesienia mediów nt. żony zabitego Adamowicza porażają. Prokuratura stawia zarzuty, chodzi o oszustwa finansowe
  4. TVN: rząd pilnie wysyła sms-y mieszkańcom 71 powiatów o sytuacji kryzysowej. Może nawet nie być prądu, takie idą burze
  5. Nie było łatwo, ale dziennikarze dotarli do prawdziwej, porażającej kwoty emerytury Głódzia. Wierni złapią się za głowy
  6. Dramatyczne informacje Polsatu. Na zachodzie Polski rozszalał się pożar, z którym walczą 32 zastępy straży pożarnej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News