Jackowski nie ma wątpliwości, jakie będą wyniki wyborów do PE. Nie wszystkim Polakom się to spodoba

Jackowski nie ma wątpliwości, jakie będą wyniki wyborów do PE. Nie wszystkim Polakom się to spodoba Źródło: youtube.com/Krzysztof Dęga Zaprasza

Krzysztof Jackowski przepowiedział przyszłość. Jasnowidz nie ma żadnych złudzeń i dokładnie wie, jak będą wyglądać wyniki wyborów do Europarlamentu. Słowa wizjonera są zaskakujące. Część Polaków na pewno nie będzie zadowolona z takiego obrotu sprawy.

Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Medium nie ma wątpliwości, kto będzie zwycięzcą majowych wyborów do Parlamentu Europejskiego. Znany z bardzo odważnych słów jasnowidz nie pozostawia żadnych wątpliwości. To, co powiedział, na pewno rozczaruje wielu Polaków.

Krzysztof Jackowski opowiada o swojej wizji. Wyniki wyborów są już znane

Zdaniem jasnowidza z Człuchowa, partią, która odniesie triumf w nadchodzących wyborach, będzie ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego. Prezes Prawa i Sprawiedliwości 26 maja pojawi się we wszystkich mediach w Polsce w pozie zwycięzcy. Jego radość będzie gigantyczna, ugrupowanie bowiem wprost zmiażdży swego odwiecznego wroga - Platformę Obywatelską wchodzącą teraz w skład Koalicji Europejskiej. Niespodziewanie wybić się ma również jeszcze jedna partia, która do niedawna nie odgrywała znaczącej roli na polskiej scenie politycznej.

- Będzie to bardzo mocne uderzenie PiS-u i słaby wynik Platformy Obywatelskiej. I wcale PO nie powinno mieć o to żalu do wyborców PiS-u, dlatego że PiS ma swój stały elektorat. Partia Konfederacja, bardzo dużo młodych ludzi, zaskoczy opinię publiczną. Nie będzie to wynik, który da im zwycięstwo. Okażą się siłą i zaczną się liczyć — przewiduje dla "Super Expressu" Krzysztof Jackowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Nie pierwsza taka przepowiednia

Przepowiednia o wyniku wyborów do europarlamentu, którą jasnowidz przedstawił mediom, nie jest pierwszą, z której możemy wywnioskować wielki sukces Prawa i Sprawiedliwości. Przed miesiącem, medium opowiadało o elekcjach do Brukseli w podobnym tonie.

-W wyborach do Parlamentu Europejskiego dużo głosów dostanie partia opozycyjna – Koalicja Europejska. Ja nie mówię, że oni przebiją PiS, ale te wyniki w moim odczuciu będą prawie się równały. […] Wydawać by się mogło, że wybory do europarlamentu torują opozycji do wejścia do parlamentu polskiego jesienią Uważam, że tak nie będzie, uważam, że do parlamentu krajowego w dużej większości wejdzie PiS i to będzie zwycięstwo PiS-u większe niż w poprzednich wyborach. To będzie porażka tej koalicji opozycyjnej, inaczej to się będzie miało w wyborach do europarlamentu – podkreślało medium.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Zbigniew Wodecki miał ROMANS z Olgą Bończyk?! Jej najnowsze słowa szokują: „Zawsze w sercu będę miała jego ROZPALONE oczy”
  2. Ś.p. Izabela Skrybant-Dziewiątkowska spisała MILIONOWY testament! Wiadomo, kto go odziedziczy, opadną Wam szczęki
  3. Zenek Martyniuk nie może już dłużej milczeć. Ujawnia, jak było naprawdę z jego synem
  4. Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów. Księżna Kate będzie mieć czwarte dziecko?!
  5. Opadną Wam szczęki. Dominika Gwit mocno schudła, wygląda jak petarda (Zdjęcia)
  6. Porażające oświadczenie byłego polskiego premiera. Lekarz zdiagnozował u niego nowotwór

źródło: SuperExpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News