Jackowski nie może już dłużej milczeć! To wstrząsnęło całą Polską, wyjątkowo drastyczne

Jackowski nie może już dłużej milczeć! To wstrząsnęło całą Polską, wyjątkowo drastyczne Źródło: Fot. YouTube / wideoprezentacje

Krzysztof Jackowski uchodzi za najbardziej wiarygodnego i miarodajnego jasnowidza w kraju. Jego przepowiednie cieszą się wysoką sprawdzalnością, a wierni sympatycy mężczyzny mają do niego ogromne zaufanie. Teraz w końcu przerwał milczenie w niezwykle drastycznej sprawie, która wstrząsnęła całą Polską.

Krzysztof Jackowski nie ucieka przed ważnymi, społecznymi kwestiami. Mężczyzna angażuje się w poszukiwania zaginionych osób, a z jego pomocy korzystają już nie tylko zdesperowane rodziny, ale nawet policja. Teraz mężczyzna postanowił przypomnieć wszystkim o wyjątkowo brutalnym mordzie, który kilka lat temu miał miejsce w Polsce. Jego słowa są wyjątkowo dobitne.

Krzysztof Jackowski wraca do sprawy sprzed lat. Jasnowidz o wszystkim wiedział

Jasnowidz z Człuchowa postanowił przypomnieć wszystkim o śmierci małej Madzi z Sosnowca, która zginęła z rąk własnej matki. Bezprecedensowa i drastyczna sprawa do dziś pozostała mocno zakorzeniona w pamięci Polaków. Obecnie mała dziewczynka miałaby prawie 7 lat i chodziłaby do szkoły. Z okazji zbliżającej się rocznicy śmierci Madzi, Krzysztof Jackowski postanowił wrócić pamięcią do tamtych wyjątkowo smutnych chwil. Przerwał milczenie, które trwało długie lata. Mężczyzna oznajmił, że od samego początku wiedział o tym, że dziewczynka nie żyje, a jej poszukiwania nie mają większego sensu. Jasnowidz był przekonany, że policja szuka już nie dziecka, a martwego ciała. - Ja od samego początku sugerowałem, że mała Madzia została zamordowana. Takie były moje odczucia: że dziecko nie żyje, że nikt nie uprowadził tego dziecka. Mówiłem o tym w wywiadach: moje odczucia były takie, że nie doszło do porwania, a dziecko zginęło w wyniku podduszenia - oświadczył Krzysztof Jackowski w ostatniej rozmowie z Super Expressem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nikt nie posłuchał Jackowskiego

Mimo jasnych znaków płynących ze strony Krzysztofa Jackowskiego, osoby zaangażowane w sprawę postanowiły skorzystać z pomocy kogoś innego. Chęć pomocy zadeklarował wówczas Krzysztof Rutkowski, który uruchomił śledztwo na skalę ogólnokrajową. Jak się okazuje, z sugestii detektywa też nikt nie chciał jednak korzystać. Mężczyzna również przeczuwał, że Katarzyna Waśniewska nie mówi całej prawdy. - Przekazywałem informacje na temat Katarzyny na bieżąco policji. Po konferencji prasowej, która była w niedzielę stwierdziłem, że coś jest nie tak. Poinformowałem o tym policję już wtedy, ale nikt się do mnie nie zgłosił - oświadczył detektyw. Katarzyna Waśniewska została skazana na 25 lat więzienia za zamordowanie swojej malutkiej córeczki. 24 stycznia minie 7 lat od tego drastycznego zdarzenia. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Marta Kaczyńska nie mieszka z własnym mężem! Jej kolejne małżeństwo się rozpada?!
  2. Dzisiejszy odcinek „Jaka to melodia” powali was na kolana! Zrobią wszystko, żeby podnieść oglądalność?
  3. Michalik zaprosiła następcę Rachonia do swojego programu. Przyjdzie czy się przestraszy?
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  5. Gdzie mieszka Maryla Rodowicz? Gwiazda mieszka jak prawdziwa KRÓLOWA! Zemdlejecie z zachwytu
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News