Pierwsza taka wpadka Krzysztofa Jackowskiego! Jak się z tego wytłumaczy?

Pierwsza taka wpadka Krzysztofa Jackowskiego! Jak się z tego wytłumaczy?

Krzysztof Jackowski jest najsłynniejszym polskim jasnowidzem, w którego wizje wierzą tysiące Polaków. Często zabiera głos w istotnych dla naszego kraju sprawach, pomaga odnajdywać zaginionych oraz rozwiązywać największe tajemnice. Tym razem jednak mężczyzna zaliczył ogromną wpadkę, którą ciężko będzie mu wytłumaczyć. 

Krzysztof Jackowski cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Po jego rady i pomoc sięgają nawet organy państwowe, takie jak policja czy prokuratura, a on sam chętnie zabiera głos i publicznie komentuje najważniejsze wydarzenia polityczne oraz społeczne. Znany jest z przewidywania przyszłości dla najbardziej wpływowych ludzi w naszym kraju oraz wypowiadania się w mediach na najbardziej kontrowersyjne tematy. Kilka tygodniu temu postanowił zdradzić swoje wizje dotyczące wyborów samorządowych, którymi w ostatnich tygodniach żyją wszyscy Polacy. Okazuje się jednak, że jasnowidz popełnił kolosalny błąd, z którego ciężko będzie mu się wytłumaczyć.

Krzysztof Jackowski popełnił wielki błąd

Najsłynniejszy polski jasnowidz przewidywał jeszcze przed wyborami samorządowymi, że walczący o fotel prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski wygra w głosowaniu 21 października ogromną liczbą głosów, lecz ostatecznie pokonany zostanie przez Patryka Jakiego w drugiej turze. Jego zdaniem największą porażką tych wyborów będą jednak same sondaże, które dadzą złudną nadzieję na wygraną Rafała Trzaskowskiego, który ostatecznie przegra, gdyż Jaki w drugiej turze "odrobi straty psychiczne". Jackowski opowiadał również, że dzwonili do niego dziennikarze, pytając o wyniki wyborów. Relacjonuje, że starał się im odpowiadać apolitycznie i bezstronnie. - To będzie porażka sondaży, ponieważ wyniki okażą się inne i Patryk Jaki wygra te wybory - miał powiedzieć w rozmowie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Według oficjalnych wyników wyborów prezydenckich w Warszawie Rafał Trzaskowski wygrał już w pierwszej turze i to z wynikiem 56,67% poparcia. Największy konkurent polityka - Patryk Jaki uzyskał 28,53% głosów, nie było więc mowy o żadnej pomyłce, a tak ogromna różnica jeszcze gorzej wpływa na postrzeganie wizji Jackowskiego. Sprawę chętnie komentowali również internauci, którzy byli wyjątkowo rozczarowani pomyłką jasnowidza. - Paplanina naciągacza! - pisze internautka. - Co z niego za jasnowidz, jak w tak ważnych sprawach nawet nie jest pomocny - dodaje rozczarowana kobieta. - Moim zdaniem niemożliwe jest, żeby zawsze miał racje. Często mu się wszystko sprawdza, a że ten jeden raz nie to wyjątek - broni go fanka. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. OWCZAREK NIEMIECKI CHARAKTER MA DOŚĆ SKOMPLIKOWANY. PORADZISZ SOBIE?
  2. Fryzury do gorsetowej sukienki. Postaw na prostotę
  3. Morawiecki wyśmiewa opozycję! Użył porównania jak z przedszkola
  4. Przemówienie Kaczyńskiego wstrząsnęło Polską. „Poza tymi najbardziej chorymi, najbardziej zaciekłymi”
  5. Wstrząsające informacje. Księżna umiera
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News