Krzysztof Jackowski cieszy się ostatnio coraz większą popularnością. Wszystko za sprawą niewytłumaczalnych sukcesów jasnowidza. Okazuje się, że mężczyzna zaskakująco często trafia w punkt ze swoimi wizjami. Teraz potwierdza się najmroczniejsza przepowiednia. Narodowy Bank Polski posłuchał jasnowidza, kroki, które przedsięwziął przerażają.

Krzysztof Jackowski sypie wizjami dotyczącymi przyszłości Polski i świata jak z rękawa. Jedne znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości w większym, drugie w mniejszym stopniu. Jednak w sytuacji, w której nawet bankowcy dostosowują się do zagrożeń z wizji – musi być coś na rzeczy.

Ostatnia wizja Jackowskiego o tym, że czeka nas zima stulecia to pestka. Niestety potwierdza się znacznie groźniejsza przepowiednia. Życie milionów ludzi jest w niebezpieczeństwie.

Krzysztof Jackowski przeraził bankowców

Krzysztof Jackowski w trakcie swojej bogatej kariery dorobił się wielu zwolenników oraz przeciwników. Pierwsi uważają, że jasnowidz rzeczywiście ma ogromne zdolności nadprzyrodzone i z uwagą słuchają jego wizji. Drudzy są z kolei zdania, że mężczyzna zajmuje się naciąganiem i strzela w ciemno, w związku z czym czasem uda mu się trafić. Jednak nawet policja korzysta z usług Jackowskiego, zatem coś musi być na rzeczy.

Teraz Narodowy Bank Polski potwierdził najmroczniejszą wizję Krzysztofa Jackowskiego. NBP w rekordowo krótkim czasie wykupił z rynków zagranicznych 9 ton złota. Zostało ono zdeponowane za granicą, w podziemiach Londynu.

Są to bardzo niepokojące informacje. Najważniejsi analitycy NBP są z pewnością w stałym kontakcie z rządem oraz wywiadem Polski. Krzysztof Jackowski jakiś czas temu przewidział, że nadciąga gigantyczny kryzys ekonomiczny, który doprowadzi do tego, że wybuchnie III wojna światowa.

Teraz te wiadomości zdają się potwierdzać. Tym bardziej w świetle ostatnich wydarzeń politycznych. Prezydent Polski Andrzej Duda poprosił bowiem najważniejszą osobę w USA Donalda Trumpa, aby amerykańscy żołnierze stacjonowali w Polsce. Nasz kraj jest skłonny zapłacić za to Amerykanom nawet 2 miliardy dolarów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

12 przerażających opuszczonych miejsc. Jakie tajemnice skrywają?

Wykupione przez NBP złoto ma być zabezpieczeniem Polski. Podczas gdy inne waluty tracą na wartości podczas kryzysu, ten szlachetny kruszec niezmiennie zachowuje swoją wysoką cenę.

Miejmy nadzieje, że tym razem wizja, którą miał Krzysztof Jackowski się nie ziści. Albo podjęte w porę przez polski rząd i bank działania zapobiegną dramatycznym wydarzeniom. Jak widać bankowcy już teraz dmuchają na zimne i bardzo wzięli sobie do serca przepowiednię Jackowskiego. W najgorszym razie miliony ludzi może ucierpieć.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Boczek z Kiepskich nie wytrzymał. Powiedział o Polakach całą prawdę
  2. PRAWDZIWY przełom ws. katastrofy smoleńskiej! Wrak może wrócić do Polski
  3. Gwiazda M jak miłość śledzona przez zboczeńca! „Chowa się w krzakach i wykonuje dziwne ruchy”

Gdzie powinieneś zamieszkać według Twojego znaku zodiaku?

Zobacz również

Absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pierwsze medialne doświadczenia zdobywałam w regionalnych oddziałach Telewizji Polskiej. Redaktor newsów i kierownik zmiany newsroomu portalu Pikio.pl.

Link do profilu na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/in/sylwia-banachewicz-3a5463136/