Polakom zostało mało czasu. Jackowski jest pewien, nadciąga WOJNA DOMOWA

Polakom zostało mało czasu. Jackowski jest pewien, nadciąga WOJNA DOMOWA

Krzysztof Jackowski jest najpopularniejszym polskim jasnowidzem. Mężczyzna wielokrotnie pomagał policji w rozwiązaniu spraw. Teraz jasnowidz zapowiedział wielki przełom, jaki ma nastąpić już niedługo.

Krzysztof Jackowski ma na swoim koncie setki spraw, w których trafnie wskazywał morderców oraz miejsce ukrycia ciał. Teraz coraz częściej w swoich wizjach nawiązuje do polityki, która w ostatnich czasach budzi wiele kontrowersji. Krzysztof Jackowski uważa, że będzie jeszcze gorzej, a nawet może dojść do rozlewu krwi. O jego wizjach pisaliśmy już niejednokrotnie. Trzeba jednak przyznać, że ostatnie przeczucia jasnowidza nie napawają optymizmem. PRZECZYTAJ: Wstrząsająca wizja Jackowskiego! Na dniach wybuchnie III wojna światowa, co z Polską?!

Krzysztof Jackowski: czeka nas fala protestów

Jasnowidz swoją najnowszą przepowiednią podzielił się z widzami  podczas nagrania na portalu YouTube. Według Jackowskiego rząd PiS już niedługo, bo po wakacjach bardzo szybko przepchnie kolejną kontrowersyjną ustawę. Ta jednak przebije wszystkie poprzednie i wywoła ogromne protesty w całej Polsce. - Będzie to jakaś chyba bardzo szybko sporządzona ustawa, która bardzo szybko podpisze też prezydent. Zaraz po tym zaczną się protesty. O tyle będzie to zaskakujące, że będzie tych protestów bardzo dużo i będą one bardzo masowe. Te protesty będą krótko trwały dobę, półtorej doby i się niby uspokoi. O dziwo, uspokoi się na krótko. Po dwóch , trzech, czterech, może pięciu dniach, wybuchną zdwojoną albo i zparokrotnioną siłą i dojdzie do prowokacji ze strony protestujących, którzy wykorzystają to, że będą mieli poparcie i dużą siłę. Będą się do nich dołączać nawet ludzie z ulicy - mówił Krzysztof Jackowski. PRZECZYTAJ: Jackowski szokuje! Twierdzi, że wie, co się stało z Korą po śmierci Według jasnowidza będzie to najbardziej gorący okres dla PiS, dodatkowo wiele osób będzie się domagać, aby Andrzej Duda zrezygnował z pełnienia funkcji prezydenta. Jackowski ostrzega, że w wielu miastach dojdzie do przepychanek z protestującymi, które w końcu przybiorą postać czegoś mocniejszego. Pierwsza rzecz, jaka przychodzi na myśl to wojna domowa, która zostanie wywołana przez ustawę pochopnie wprowadzoną przez rząd PiS. Najgorzej będzie w Gdańsku, gdzie ma dojść do rozlewu krwi.

Kim jest Krzysztof Jackowski?

Polski jasnowidz urodzony 1 czerwca 1963, aktualnie mieszka w Człuchowie. Brał udział w setkach spraw związanych głównie z morderstwami i zaginięciami. Wielokrotnie udawało mu się rozwiązać sprawy, z którymi nie radziła sobie policja przez bardzo długi czas. Często z ogromną dokładnością wskazywał sprawcę lub miejsce, gdzie znajduje się ciało. Dzięki temu jasnowidz zgromadził rzeszę fanów, którzy nie wątpią w jego umiejętności. źródło: newsweb.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News