Jackowski przewidział przyszłość Morawieckiego! Spełnia się na naszych oczach

Jackowski przewidział przyszłość Morawieckiego! Spełnia się na naszych oczach

Krzysztof Jackowski jest najpopularniejszym polskim jasnowidzem. Teraz jego przepowiednie na 2019 rok spełniają się na naszych oczach. Strach pomyśleć co będzie dalej.

Krzysztof Jackowski zasłynął przede wszystkim dzięki swoim wizjom, które okazały się wielokrotnie bardzo pomocne w pracy policji. Jasnowidzowi udawało się niejednokrotnie bardzo dokładnie wskazywać miejsce przebywania osób zaginionych lub zwłok, których funkcjonariusze nie potrafili znaleźć całymi tygodniami. Jackowski miał też wizje dotyczące 2019 roku, które zaczynają się sprawdzać wprost na naszych oczach. Jeżeli jego pozostałe wizje również się sprawdzą, to czekać nas będzie naprawdę trudny rok.

Krzysztof Jackowski miał rację

Jackowski w swojej wizji ostrzegał, że sytuacja na bliskim wschodzie znacząco się zmieni i nie da się ukryć, że jasnowidz trafił tymi słowami w dziesiątkę. Wszystko przez to, że Donald Trump podjął decyzję o wyprowadzeniu żołnierzy USA z Syrii. To sprawiło, że dotychczasowa sytuacja na froncie uległą znacznej zmianie, przez co ciężko przewidzieć jak dalej będzie wyglądał ten konflikt. W swojej wizji jasnowidz zobaczył również coś, co jest nam znacznie bliższe. Chodzi mianowicie o jego słowa dotyczące kontrowersyjnej ustawy, którą będzie chciał wprowadzić rząd PiS. Do tego scenariusza wprost doskonale pasuje ostatnia afera wokół ustawy o przemocy domowej, która zawierała wręcz oburzające zapisy. Polacy bardzo szybko zareagowali na niedopuszczalny tekst ustawy, co sprawiło, że Mateusz Morawiecki musiał zdecydować o jej wycofaniu i podaniu do dalszych poprawek. W ten sposób w zaledwie kilka dni nowego roku, mamy już 2 sprawdzone wizje Jackowskiego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nie powinno to nikogo cieszyć, ponieważ jasnowidz nie ma dla nas najweselszych informacji. Krzysztof Jackowski ostrzega przed nadciągającą wielką wojną, która doprowadzi do olbrzymiego kryzysu gospodarczego. Patrząc na to, jak bardzo napięta jest atmosfera w światowej polityce, możemy się spodziewać dosłownie wszystkiego. Również sytuacja w Polsce zmienia się niczym w kalejdoskopie, tym bardziej że w tym roku czekają nas jeszcze wybory, które mogą zmienić dosłownie wszystko. Wszystko wskazuje na to, że ten rok przejdzie do historii i to nie tylko w naszym kraju.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Beata Kozidrak i jej były mąż są znowu razem? Stara miłość nie rdzewieje
  2. Ile lat ma Magda Gessler? Wiek gwiazdy wprawia w osłupienie
  3. UJAWNIAMY SKANDAL! Asystent Andruszkiewicza z Sejmu i człowiek PiS HAJLUJE
  4. Julia Wieniawa szokuje tuż po rozstaniu. „Zawsze odnajdywałam się nawet w skrajnej patologii”
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News