Krzysztof Jackowski miał wizję o wynikach wyborów w Polsce. Wielu będzie wściekłych

Krzysztof Jackowski miał wizję o wynikach wyborów w Polsce. Wielu będzie wściekłych Źródło: youtube.com/ Krzysztof Dęga Zaprasza

Krzysztof Jackowski przewidział przyszłość Polski. Jasnowidz, znany w ostatnim okresie z wielu znaczących przepowiedni postanowił powiedzieć, kto według jego wizji będzie zwycięzcą jesiennych wyborów samorządowych. Te przewidywania nie spodobają się wielu, a innych wprost wprawią we wściekłość.

Krzysztof Jackowski jest ostatnimi czasy bardzo aktywny. Jasnowidz z Człuchowa raz po raz miewa wizje, które elektryzują wszystkich Polaków. Tym razem, wizjoner zdecydował podzielić się swoimi przewidywaniami dotyczącymi jesiennych wyborów parlamentarnych. To, co powiedział znany ze swoich budzących kontrowersji sądów mężczyzna, może zezłościć część wyborców.

Krzysztof Jackowski przewiduje, kto obejmie władzę w Polsce

O ile sam Jackowski stara się kryć ze swoimi poglądami politycznymi, o tyle w jego wizjach Prawo i Sprawiedliwość praktycznie od zawsze jest murowanym kandydatem do zwycięstwa w elekcjach. Przy okazji wyborów do europarlamentu, wizjoner przewidywał, że to obóz Prawa i Sprawiedliwości odniesie tryumf i mimo swoich ostatnich problemów to Jarosław Kaczyński będzie w maju pokazywany w telewizji jako zwycięzca elekcji.

- W wyborach do Parlamentu Europejskiego dużo głosów dostanie partia opozycyjna – Koalicja Europejska. Ja nie mówię, że oni przebiją PiS, ale te wyniki w moim odczuciu będą prawie się równały. […] Wydawać by się mogło, że wybory do europarlamentu torują opozycji do wejścia do parlamentu polskiego jesienią [...] Uważam, że tak nie będzie, uważam, że do parlamentu krajowego w dużej większości wejdzie PiS i to będzie zwycięstwo PiS-u większe niż w poprzednich wyborach. To będzie porażka tej koalicji opozycyjnej, inaczej to się będzie miało w wyborach do europarlamentu - przewidywał Jackowski

Według słów Jackowskiego, zwycięskie wybory do europarlamentu mają być prawdziwym preludium kolejnych sukcesów Prawa i Sprawiedliwości, które ma wygrać także na jesieni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Obóz rządzący wygra, a znany polityk się skompromituje

Według Jackowskiego, wygrana PiS jest przesądzona, a Polacy przez kolejne cztery lata będą pod rządami partii Jarosława Kaczyńskiego, który będzie musiał znaleźć jednak koalicjanta. W swojej wizji jasnowidz z Człuchowa przepowiedział jednak kompromitację byłego lidera Nowoczesnej - Ryszarda Petru, który ma nie dostać się nawet na listy ugrupowań opozycyjnych i zakończyć przez to swoją karierę polityczną.

- Wybory wygra Prawo i Sprawiedliwość, ale już nie taką przewagą jak w 2015 roku. PiS nie będzie już mógł samodzielnie rządzić, więc zacznie szukać koalicjanta. Największym wygranym okaże się Grzegorz Schetyna. Po wyborach wypłynie jako lider. Największym przegranym zaś będzie Ryszard Petru. Czuję, że jego nowa partia nie pojedna się z Koalicją Obywatelską i przez to nie tylko przegra wybory, ale także pożegna się z polityczną karierą. - przewiduje wizjoner.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę! 
  2. Pola Raksa wciąż ZACHWYCA jak dawniej! Ma prawie 80 lat, a wygląda cudownie
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News