Porażająca wizja Jackowskiego zakłóciła wielkanocny spokój. Wstrząsające słowa o najbliższej przyszłości Polski

Porażająca wizja Jackowskiego zakłóciła wielkanocny spokój. Wstrząsające słowa o najbliższej przyszłości Polski Źródło: YT/Archiwum Audycji

Krzysztof Jackowski jest ostatnimi dniami bardzo zaniepokojony losami Europy i Polski. Po pożarze w Notre Dame, jasnowidz z Człuchowa postanowił podzielić się jeszcze jedną, przerażającą wizją Polski na nadchodzące miesiące. To, co powiedział wizjoner, wstrząśnie obserwatorami polskiego życia społecznego.

Krzysztof Jackowski w ciągu ostatnich kilku miesięcy wielokrotnie ostrzegał Polskę i Europę przed nadchodzącym niebezpieczeństwem. Jasnowidz wielokrotnie podkreślał, że następne miesiące mogą być wyjątkowo ciężkie dla Europy i świata, który pogrąży się w dramacie, a nawet wojnie o wymiarze światowym. Medium w swoich ostatnich słowach powiedziało o kolejnym ryzyku, jakie może spotkać nasz kraj. Słowa o najbliższej przyszłości Polski są porażające.

Krzysztof Jackowski przerażająco o przyszłości Polski. Nie będziemy mogli liczyć na pomoc

Według Jackowskiego fakt, że Polska jest w sojuszu ze Stanami Zjednoczonymi nie jest dla naszego kraju dobre. Według wizji jasnowidza Polska nie będzie mogła liczyć na pomoc ze strony Białego Domu w razie niebezpieczeństwa, ponieważ Amerykanie mają nie traktować nas poważnie.

- Chyba wszyscy widzimy, że Stany Zjednoczone nie traktują Polski jako partnera poważnie. Przynajmniej militarnie, ale też gospodarczo. Polska jest takim chłopcem do bicia, a jeżeli się już Polskę pogłaszcze po główce, to Polska najczęściej tak merda przed Ameryką ogonem, że zaczyna to Amerykę wręcz irytować wiec czego więcej oczekiwać. Gdyby prezydent amerykański miał kaprys przyjechać do Polski na dwa dni, pochodzić gdzieś po Krakowie i potem wyjechać, to politycy by mdleli z wrażenia. Wydaje mi się, że żeby być partnerem dla Ameryki trzeba mieć swój charakter, zasady i często być asertywnym – stwierdził Jackowski. 

Polska ma "garba po komunizmie"

Według słów wizjonera zła sytuacja Polski w przyszłości jest związana bezpośrednio z naszą historią i pewnymi mechanizmami, które są pozostałością po systemie komunistycznym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mamy politycznego garba po komunizmie i wydaje nam się, że jak ktoś bogaty i wielki na nas spojrzy, to powinniśmy wręcz padać na kolana i na twarz i Bogu dziękować, że na nas spojrzał. Tak się nie uprawia polityki. Chyba nie tylko ja tak uważam, ale wielu z nas – stwierdził jasnowidz z Człuchowa.

  1. Barbara Kurdej-Szatan w otoczeniu umięśnionych, nagich facetów. Jej mąż będzie podwójnie zazdrosny!
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Tragiczne doniesienia, z chwili na chwilę coraz gorsze. Mnóstwo Polaków nie żyje, ogromna liczba wypadków drogowych
  4. Alicja Bachleda-Curuś ma nowego partnera. Trudno uwierzyć, kim jest wybranek jej serca
  5. Jutro mija ostateczny termin na złożenie wniosku. Wyższa emerytura dla 100 tysięcy osób
  6. Dopiero teraz przekonamy się jak wygląda prawdziwa nagła zmiana pogody. Nad Polskę nadciąga pył z Sahary

Źródło: YouTube

Następny artykuł