Krzysztof Jackowski miał wizję o tegorocznym lecie w Polsce. Fatalne informacje zrujnują plany wielu osobom

Krzysztof Jackowski miał wizję o tegorocznym lecie w Polsce. Fatalne informacje zrujnują plany wielu osobom Źródło: YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski to najsłynniejszy polski jasnowidz. Wielokrotnie pomagał policji w trudnych śledztwach, czy wskazywał miejsca pobytu zaginionych osób. Często dzieli się także wizjami dotyczącymi prognozy pogody. Czy będziemy zadowoleni z jego wizji lata?

Krzysztof Jackowski może pochwalić się wysokim procentem skuteczności swoich wizji. Nic dziwnego, że wizje przedstawiane przez jasnowidza z Człuchowa budzą emocje. Ludzie biorą pod uwagę jego słowa o pogodzie przy ustalaniu planów urlopowych. Jak najnowsza wizja wpłynie na ich plany?

Krzysztof Jackowski przewiduje pogodę. I nie są to wizja optymistyczne

Jasnowidz z Człuchowa w rozmowie z "Super Expressem" przekonywał, że tegoroczna wiosna szybko zmieni się w lato. Temperatury będą wysokie, pogoda będzie słoneczna. Lato miało być ciepłe, acz kapryśne. Zwracał również uwagę na możliwe anomalie pogodowe. Podkreślał, że musimy się liczyć z gwałtownymi burzami, wichurami, nawałnicami.

- Od susz i upałów po nagłe, wielkie ulewy z podtopieniami. Kompletna karuzela pogodowa. Lato fajne, gorące, z licznymi załamaniami pogody i potężnymi ulewami. Mówiłem, że w tamtym roku lato będzie długie i suche. Było takie. W tym roku będzie gorące, ale będzie sporo kataklizmów deszczowych, burzowych, wichurowych, ulewowych przeplatało się z tym gorącym latem. Tak mi się to kojarzy. Wydaje mi się, że lipiec będzie bardzo ładny i ciepły, podobnie jak pierwsza połowa sierpnia. Potem do Polski nadejdzie ochłodzenie – opowiada Krzysztof Jackowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy tym razem wizja jasnowidza z Człuchowa się sprawdzi? Nie byłoby to wcale dziwne - ulewne deszcze i burze towarzyszą nam od dłuższego czasu. Temperatury także są coraz wyższe. Jedno jest pewne - do szalejącej pogody warto się przygotować. Ilość opadów, jaką przewiduje Jackowski, może spowodować lokalne podtopienia czy też większe powodzie. A przed kataklizmem zawsze lepiej się zabezpieczyć, póki nie jest za późno. Dlatego czy też słuchamy wizji, czy oficjalnych komunikatów meteorologicznych - bądźmy czujni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Kozidrak wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Iwona Pavlovic powiedziała całą prawdę. To wyznanie wami wstrząśnie
  2. Małgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości. To zdjęcie mówi wszystko
  3. Dantejskie sceny w Lidlu. Ludzie oszaleli, zdjęcie ze sklepu wprawi was w osłupienie
  4. Jackowski twierdzi, że Polska będzie musiała spłacać ogromne pieniądze. Jeśli ta wizja się spełni, to oznacza tragedię
  5. Roksana Węgiel w sukience z lateksu na Wielkiej Gali Gwiazd. Wszyscy patrzyli tylko na 14-latkę
  6. Tragedia po koncercie popularnego zespołu disco polo. Była nieprzytomna, nie oddychała
  7. To już oficjalne: pensja minimalna pójdzie w górę. Spora podwyżka dla miliona Polaków, wiemy od kiedy

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News