Wielka klęska Jackowskiego! To będzie najgorszy kwiecień w Polsce w historii

Wielka klęska Jackowskiego! To będzie najgorszy kwiecień w Polsce w historii Źródło: Screen/youtube/tagentv

Krzysztof Jackowski w swojej karierze jeszcze nigdy nie poniósł tak druzgocącej klęski. Wszystko wskazuje na to, że to będzie najgorszy kwiecień w Polsce w historii, który zapamiętamy na bardzo długo.

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia najsłynniejszy polski jasnowidz, który swoimi przepowiedniami raz po raz wywołuje ogromne emocje u milinów Polaków. Swoją sławę i popularność budował na pomaganiu służbom mundurowym oraz zwykłym ludziom w rozwiązywaniu najbardziej mrocznych i tajemniczych spraw, które zawsze cieszyły się zainteresowaniem mediów. 

Dzięki takim zabiegom teraz Krzysztof Jackowski jest niemalże celebrytą, a stara się bezustannie dbać o swoją rozpoznawalność. W tym celu na bieżąco publikuje filmiki na YouTube, w których komentuje sprawy, którymi w danej chwili żyje cała Polska. Podobnie było z przepowiednią dotyczącą nadejścia wiosny, która teraz okazuje się wielką porażką jasnowidza z Człuchowa. Tak tragicznego kwietnia nie było w Polsce od lat i z pewnością zapamiętamy go na długo. 

Krzysztof Jackowski przepowiadał, że cudowna wiosna przyjdzie do nas już w marcu

Już w zimie tysiące Polaków z utęsknieniem zastanawiało się, kiedy w końcu przyjdzie wiosna. Z tą zagadką postanowił zmierzyć się również Krzysztof Jackowski, a jego słowa zachwyciły wszystkich. 

- W moim odczuciu wiosna przyjdzie do nas szybko. Mam wrażenie, że luty da nam jeszcze popalić, ale mniej więcej po 15. będziemy już powoli żegnali zimę. Z kolei wiosna moim zdaniem będzie bardzo słoneczna, bardzo ciepła. To właściwie nie będzie wiosna, a lato od razu - mówił w rozmowie z "Super Expressem". 

Dalej przyznał, że już w połowie marca rozpocząć się miała cudowna wiosna. 

- Pierwsze poważne oznaki zmiany aury będziemy mogli zaobserwować po 15 marca. Moim zdaniem tegoroczna wiosna bardzo szybko przeobrazi się w lato  - stwierdził. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Totalna porażka jasnowidza. Zamiast wiosny będzie śnieg

Choć w ostatnich tygodniach cieszyć się mogliśmy Słońcem i wydawało się, że Krzysztof Jackowski rzeczywiście miał racje. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami okazuje się jednak, że jasnowidz z Człuchowa popełnił kolosalny błąd.

Jak podają synoptycy, już w najbliższych dniach czekają nas gwałtowne spadki temperatur. Słupki spaść mogą poniżej zera i to bardzo znacząco, bo w niektórych miejscach będzie nawet -7 stopni Celsjusza. Dodatkowo IMGW zaleca szczególną ostrożność związaną z występowaniem warunków sprzyjających występowaniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych. Niektóre rejony Polski natomiast zmierzyć się będą musiały nawet z 10 cm śniegu. 

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. MAKABRYCZNE morderstwo! Trójka maturzystów brutalnie zamordowała 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  4. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł