Bez nazwy-1
screen/youtube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Patryk Korzec - 16 Grudnia 2018

Jackowski jest TERAZ w centrum zainteresowania całego świata

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia najsławniejszy polski jasnowidz, którego wizje i przepowiednie z uwagą śledzą miliony Polaków. Teraz okazuje się, że mężczyźnie udało się zyskać sławę również poza granicami naszego kraju - przez najnowszą sprawę zainteresował się nim cały świat. 

Krzysztof Jackowski pierwszy raz pojawił się w mediach już w roku 2000, kiedy zdecydował się na wystąpienie w filmie dokumentalnym pt. "Jasnowidz" - opowiadał w nim o wczesnych latach swojej działalności. Wtedy jednak nie odniósł spektakularnego sukcesu i nie stał się postacią medialną, tak jak ma to miejsce w tym momencie. Celebryci i polskie służby korzystają z jego usług już od lat, on sam jednak w mediach zaistniał głównie dzięki założeniu kanału na Youtube, gdzie publikuje swoje wizje dotyczące spraw, którymi akurat żyje cała Polska. Z czasem zainteresowały się nim również ogólnopolskie media, by wykreować go w końcu na najsłynniejszego polskiego jasnowidza. Do tej pory uznaniem cieszył się głównie na terenie naszego kraju, dzięki najnowszej sprawie jednak znalazł się w centrum zainteresowania całego świata.

Oczy całego świata zwróciły się w stronę Jackowskiego

Krzysztof Jackowski ma przed sobą prawdziwe wyzwanie - do tej pory rozwiązywał nasze lokalne sprawy i wypowiadał się głównie w kwestiach dotyczących Polski. Teraz jednak zrobiło się o nim głośno poza granicami naszego kraju, gdyż o pomoc poprosiła go wielka gwiazda Italian disco lat 80. - Romina Power. - Było to dla mnie olbrzymie zaskoczenie i wielki zaszczyt - mówił w rozmowie z "Faktem". Kobieta spotkała się z nim przy okazji swojego koncertu, który miał miejsce w Gdańsku. Teraz oczy całego świata zwróciły się na jasnowidza i każdy uważnie obserwuje czy i tym razem mężczyzna popisze się swoimi niezwykłymi zdolnościami.

Krzysztof Jackowski stara się pomóc Rominie Power

Cała sprawa dotyczy ogromnej tragedii artystki, która spotkała ją w 1994 roku. Wtedy to w tajemniczych okolicznościach zaginęła jej 24-letnia córka i do tej pory nie udało jej się odnaleźć. Natychmiast pojawiło się wiele wstrząsających teorii, a najpopularniejsza z nich mówiła o samobójstwie, nigdy jednak nie została oficjalnie potwierdzona.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski potwierdza swój dar! Oto niezbite dowody jego jasnowidzeniaCzytaj dalej
Romina Power wciąż wieży, że dziewczyna żyje, mimo że jej ojciec, Al Bano już pogodził się ze śmiercią ukochanej córki. - Romina Power przekazała mi złoty woreczek, w którym znajdowała się piżama jej córki, a także trzy zdjęcia Ylenii. Po tylu latach od tragedii mówiła spokojnie, jednak w jej oczach widziałem nadzieję - mówi Krzysztof Jackowski. Jasnowidz deklarował już w mediach, że podejmie się rozwiązania tej sprawy za darmo i zrobi wszystko, co w jego mocy, by prawda wyszła na jaw.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nieznane życie gwiazdy Kogla-Mogla. Nie uwierzycie, czym się zajmuje
  2. To niewiarygodne. Zenek Martyniuk zaskoczył fanów, jak nigdy dotąd
  3. Dramat gwiazdy w Na wspólnej. Uznana za zaginioną
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
Krzysztof Jackowski8 spełnionych wizji Krzysztofa Jackowskiego [ZOBACZ!]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News