jackowski
screen Krzysztof Jackowski YT
Bartłomiej Chudy - 30 Listopada 2018

Dar Jackowskiego ostatecznie potwierdzony? Służby ujawniają

Krzysztof Jackowski jest dziś rozpoznawalnym i uznawanym przez wielu Polaków jasnowidzem. Do tego stopnia, że trafność jego wizji spotkała się ze specjalnym uznaniem polskiej policji.

Krzysztof Jackowski od wielu lat angażuje się w jasnowidzenie. Jego prognozy na przyszłość, a w przypadku współpracy ze służbami wskazywanie trafnych scenariuszy, wzbudzają podziw w całym kraju.

Wyrazy uznania od policji. Potwierdzają skuteczną współpracę z jasnowidzem

Sprawa nabrała takiej skali, że policja postanowiła oficjalnie ustosunkować się do kolejnych przypadków współpracy z jasnowidzem. Sprawa jest bezprecedensowa - nie znamy bowiem podobnego przypadku w Polsce i świecie. Jackowski upublicznił policyjne pisma dotyczące współpracy na swoim oficjalnym kanale na Youtube. Dla jasnowidza jest to wielki powód do dumy, potwierdzający rzeczywiste zdolności przewidywania.

Krzysztof Jackowski cytuje policjantów. Pozytywną współpracę potwierdziła Komenda Główna

O zdolnościach Jackowskiego wypowiadały się m. in. Komenda Powiatowe Policji w Ełku, czy Komenda Powiatowa Policji w Będzinie. - Wskazówki pozwoliły na zaoszczędzenie trudu i wysiłku ulicznych policjantów zaangażowanych w akcję poszukiwawczą. Skrócono okres bólu rodziny po zaginięciu - cytował słowa komendanta policji w Ełku Jackowski.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Jaruzelski i JaruzelskaWojciech Jaruzelski przychylał córce nieba! Luksusowe dzieciństwo MonikiCzytaj dalej
Podobne wyrazy uznania z kilku rejonów Polski (Śląsk, Warmia i Mazury, powiat radomski) przyczyniły się do tego, że nietypowy rodzaj współpracy skomentowała najważniejsza rangą jednostka policji w państwie.

Ewenement na skalę światową. Niewytłumaczalne, ale skuteczne sposoby współpracy z Policją

W tym roku jasnowidz pokazał dokument Komendy Głównej Policji w Warszawie. Na dowód udanej współpracy - sprowadzającej się głównie na wskazywaniu przez Jackowskiego właściwych miejsc przebywania zwłok zaginionych - cytował treść dokumentu. - Przypadki jasnowidzenia i wykorzystywanie wiedzy w kontaktach z Policją to ewenement na skalę światową - przyznał na swoim kanale Jackowski. Powołał się przy tym na pismo z KG Policji, Biura Spraw Kryminalnych. Wynika z niego, że w odniesieniu się do współpracy z policją w kilku rejonach (woj. opolskie, warmińsko-mazurskim, powiat radomski) "korzystano z pozytywnych efektów prac Krzysztofa Jackowskiego". Dokument podpisał nadkomisarz Grzegorz Prusak.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przygotujcie się na koszmar! Będzie tak źle, że Jackowski już zwrócił się do Boga
  2. WSZYSCY wiedzieli, że to nadejdzie. Jackowski miał wizję, wszystko nastąpi już za chwilę
  3. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  4. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Jackowski zdradza przyszłość Kaczyńskiego i Morawieckiego! Opadną Wam szczęki
Elzbieta_II_Featured_1Królowa Elżbieta ma już 92 lata i wciąż zachwyca. Oto sekrety jej długowiecznościCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News