Jackowski-yt2
fot. youtube.com/FAKT24.PL
Jan Odyniec - 29 Kwietnia 2018

Jackowski wreszcie ujawnił swój sekret! Opadną Wam szczęki

Krzysztof Jackowski to jeden z najsłynniejszych polskich detektywów. W jego umiejętności wątpi wiele osób, on sam jednak deklaruje, że ma setki potwierdzonych, rozwiązanych spraw. Ujawnił także swój wielki sekret.

Wiele osób nie wierzy w jasnowidzenie. W rozmowie z jednym z najsłynniejszych, jeśli nie najsłynniejszym polskim detektywem, poruszono nawet temat Jamesa Randiego, słynnego sceptyka. Randi jest gotów wypłacić 1 milion dolarów osobie, która w warunkach laboratoryjnych, zgodnie z metodą naukową udowodni jasnowidztwo. Jackowski ma na ten temat jednoznaczną odpowiedź. - Rzeczywiście wielokrotnie metodą jasnowidzenia odnalazłem zaginione osoby, odnalazłem kilkaset ciał ludzkich, więc co ja mam jeszcze Randiemu udowadniać? Jeżeli jego deklaracje są prawdziwe, że wypłaci te pieniądze osobie, która udowodni zjawisko jasnowidzenia, to ja je udowodniłem setki razy - mówi wprost.

Krzysztof Jackowski ujawnia sekret

Jasnowidz Krzysztof Jackowski wciąż musi zmagać się z oskarżeniami o szarlatanerię. Niedawno nawet prof. Tadeusz Tomaszewski nazwał działalność Jackowskiego "przedsiębiorczością". Zarzucił mu także, że ani on, ani inni jasnowidze nigdy nie pomogli w rozwiązaniu żadnej sprawy. - Na Uniwersytecie Warszawskim powstała praca dyplomowa pt. "Parapsychologia w pracy śledczej na przykładzie współpracy polskiej policji z jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim", wykonana pod kierunkiem prof. dr hab. Tadeusza Tomaszewskiego - odpowiada jasnowidz i przytacza fragment recenzji rzeczonego profesora. - "Praca jest uzupełniona dokumentami dowodzącymi zasług Krzysztofa Jackowskiego w pomocy w wykrywaniu przestępstw" - cytuje. Jak się okazuje, policja dość często korzysta z usług Jackowskiego. On sam mówi, że na swoim koncie ma wiele, z pewnością ponad 500 rozwiązanych spraw. Głównie dotyczą one zaginięć i poszukiwania zwłok. Równocześnie Krzysztof Jackowski stwierdził, że mundurowi niechętnie przyznają się do współpracy z nim. Szczególnie mocno jest to zauważalne po konflikcie z Komendą Główną Policji, do którego doszło jakiś czas temu. - Poszedł w Polskę cichy zakaz wystawiania mi zaświadczeń za pomoc w śledztwach, za trafne wskazania. To nagłośnienie sprawy w mediach jest dla mnie takim społecznym potwierdzeniem mojej pracy. To jest moje życie - wyjaśnia.

Jedyny jasnowidz z glejtem od policji

Mimo wszystko Jackowski wciąż widzi potrzebę swojej misji. Jeszcze zanim doszło do konfliktu w KGP, wielokrotnie pomagał funkcjonariuszom w rozwiązywaniu wielu spraw. Jak sam mówi, są to "odnalezione zwłoki, zaginieni ludzie, sprawcy zabójstw". I na wiele ze swoich spraw ma potwierdzenia od Policji, że współpracował i to z sukcesami. Student, który badał współpracę jasnowidza z policją wysłał do policji zapytanie o sprawy, które poznał od Jackowskiego. - Korzystano - z pozytywnym wynikiem - z pomocy Pana Jackowskiego - uzyskał odpowiedź. - Jestem chyba jedynym jasnowidzem na świecie, którego osiągnięcia potwierdziła Komenda Główna Policji - dodaje o sobie sam Krzysztof Jackowski.WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Wypadek w Tryńczy. Rodziny są w szoku i wściekłe
  2. Oficjalny i ostateczny raport. W końcu wiadomo co zabiło Magdę Żuk
  3. III wojna światowa: 5 jasnowidzów, którzy przewidzieli...
ZAMIANA
szydloplynieSzydło płynie, a internauci trzymają się za brzuchy ze śmiechu... [MEMY]Czytaj dalej
inzynierChcesz zostać inżynierem? Składaj tam papiery! Najlepsze studia inżynierskieCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News