Sekret Jackowskiego WYSZEDŁ NA JAW! O to jakim sposobem
Karol Zaborowski - 30 Maja 2018

Sekret Jackowskiego WYSZEDŁ NA JAW! O to jakim sposobem "jasnowidzi"

Krzysztof Jackowski w swojej karierze jako jasnowidz pomógł w rozwiązaniu dziesiątek spraw. Cały czas zgłaszają się do niego kolejne osoby poszukujące pomocy. Teraz Jackowski zdradził wszystkim swój sekret i będzie uczył jak obudzić w sobie takie zdolności, jaki sam się posługuje.

Krzysztof Jackowski wielokrotnie udowadniał swoje zdolności, pomagając rozwiązać sprawy, z którymi policja i prokuratura nie może sobie poradzić przez długi czas. Niejednokrotnie wskazywał sprawców najstraszniejszych zbrodni oraz znajdywał ciała osób od dawna zaginionych. Teraz w jednym ze swoich filmów dzieli się swoimi sekretami, aby każdy jego widz mógł obudzić w sobie te zdolności.

Krzysztof Jackowski ujawnia swoje sekrety

Jak sam zaznacza, każdy z nas ma w sobie dar jasnowidzenia. W swojej serii filmów chce pokazać metody, dzięki którym każdy może obudzić w sobie zdolności do jasnowidzenia. W pierwszym nagraniu tłumaczy czym jest jasnowidzenie i jak ten proces przebiega w jego wypadku. Według Jackowskiego proces ten składa się z kilku elementów. Przede wszystkim musimy mieć rzecz należącą do osoby, z którą chcemy się połączyć. Poprzez zapach z tego przedmiotu trzeba pozyskać fluidy osoby, do której ta rzecz należy. Trzeba je przy tym odpowiednio ściągnąć za pomocą czoła. Chodzi w tym o wprowadzenie energii osoby do swojego ciała, w szczególności do głowy. Jackowski porównuje, to do założenia czyjegoś ubrania chwile po tym, jak on je z siebie zdejmie. Zaznacza także, że nie możemy na siłę chcieć wywołać wizji. Ona musi przyjść sama, dlatego po takim pobraniu energii, trzeba zająć się zupełnie czymś innym, odpychając do siebie myśli, że chcemy tę osobę znaleźć. Co więcej, jeśli np. szukamy mordercy, musimy go zrozumieć i zaakceptować, że dla niego to morderstwo miało swoje powody. Trzeba zrozumieć, że dla tej osoby jego czyn jest wytłumaczalny i sensowny. Nasza mentalność musi być uległa wobec energii tej osoby. Według Jackowskiego jest to niezbędne, aby uzyskać wizję.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wszystkie media poinformowały, że znany dziennikarz nie żyje. Właśnie pojawił się na konferencji!
  2. Polak w furii rzucił się na Rosjankę. „Jesteś ku*wą, brudasem!”
  3. Prawica chce zlinczować Lindę. Wszystko przez kilka słów
Krzysztof Jackowski8 spełnionych wizji Krzysztofa Jackowskiego [ZOBACZ!]Czytaj dalej
iluzje_introCo jest nie tak z tymi zdjęciami? Przypatrz się uważnie...Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News