Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu

Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu Źródło: .

Krzysztof Jackowski to najsłynniejszy polski jasnowidz, który angażuje się w niemal każdą sferę życia społecznego. Treść jego wizji na majówkę była zaskakująca. Wiele osób przypomina dziś niedawną wypowiedź mężczyzny.

Krzysztof Jackowski tym razem się nie popisał. Jasnowidz próbował przewidzieć pogodę na majówkę. Trafił na podatny grunt, bo w ten długi weekend majowy wiele osób chętnie wybiera się na dłuższe wakacje.

W tym roku weekend majowy dla urlopowiczów jest wyjątkowo długi. 1 maja wypadł w środę, więc następnego dnia można zobaczyć, jak wiele lokali jest nieczynnych - duża część Polaków korzysta z prawa do urlopu i robi sobie niemal tydzień wolnego. Nikt jednak nie chciałby, aby deszcz, burza czy chłód zepsuły mu długo wyczekiwany odpoczynek. Niektórzy sprawdzą prognozę pogody, a inni spróbują poszukać rady u znanego jasnowidza.

Krzysztof Jackowski przewiduje pogodę 

Znany polski jasnowidz spróbował więc podzielić się swoją wiedzą z Polakami i przewidział pogodę na urlop.

- Majówka w 2019 roku kojarzy mi się zimna. W moim odczuciu pierwsze dni maja nas nie rozpieszczą. Uważam, że pierwszego maja będzie chłodno, drugiego tak sobie, zaś trzeci może to trochę nadrobi - powiedział polski jasnowidz w rozmowie dla "Super-Expressu" jakiś czas temu.

Trudno jest jednak brać taką „prognozę” na poważnie. Wypowiedź Jackowskiego jest tak nieprecyzyjna, że właściwie każdą pogodę dałoby się do niej dopasować. Internauci zwracają uwagę, że taki punkt widzenia nie pasuje do dotychczasowych wizji Jackowskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pogoda na majówkę

Nie trzeba być jasnowidzem, żeby ułożyć taką przepowiednię. Natomiast trzeba być meteorologiem, żeby przewidywać pogodę. Póki co prognozy nie są zbyt optymistyczne.

Jak wynika z prognoz, na początku maja szykuje się ochłodzenie względem pogody z końcówki kwietnia. 1 maja pogoda w Polsce nie przekroczyła 17 stopni, gdzieniegdzie było zimniej nawet 12-14 stopni Celsjusza. Nieco cieplej ma być w piątek i sobotę, ale nie będzie to duża różnica temperatur. Natomiast w niedzielę przewidywane są nawet opady deszczu i lekkie ochłodzenie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 44-letnia aktorka URODZIŁA! Pokazała się w bikini i zszokowała wszystkich! 
  2. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  3. Umówiła się na randkę. Przed spotkaniem chłopak wysłał jej listę zasad, po której zdębiała
  4. Pogoda długoterminowa na lato. Nie wszystkim się spodoba to, co nas czeka
  5. Antoś nie żyje, Jaś do końca życia będzie kaleką. Materiał TVN doszczętnie wami wstrząśnie
  6. Piotr Żyła bawił się na weselu! Dawid Kubacki wziął ślub, jego żona wyglądała zjawiskowo, mamy zdjęcia

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News