Krzysztof Jackowski tragiczna wizja
Screen/youtube/Tu i Teraz
Patryk Korzec - 27 Kwietnia 2019

Wizje Jackowskiego na 2019 rok porażają. Tragiczne informacje dla milionów Polaków

Krzysztof Jackowski zgodził się zdradzić, co nas czeka w drugiej połowie 2019 roku. Jego przepowiednia jest przerażająca i wprawi w osłupienie miliony Polaków. To będzie trudny czas dla wszystkich.

Krzysztof Jackowski znów straszy wszystkich swoimi tragicznymi wizjami. Najsłynniejszy polski jasnowidz ma dar, który zapewnia mu uznanie milionów Polaków. Na bieżąco komentuje najważniejsze sprawy poruszające społeczeństwo. Tym razem jednak zdecydował się na bardziej otwartą wizję. Głośno opisał to, co czeka nas w dalszej części 2019 roku.

Okazuje się, że wszyscy musimy przygotować się na trudne miesiące. Czeka nas wiele porażających sytuacji, które boleśnie odczują miliony Polaków. W kość da nam nawet pogoda oraz ceny w sklepach. Jakby tego było mało, dojdzie do potężnej katastrofy.

Disco polo Esmeralda Godlewska.Godlewska twierdzi, że została zgwałcona ze szczególnym okrucieństwem. Porażające nagranie w sieciCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski głośno ostrzega przed zmianami pogody oraz rosnącymi cenami

Zgodnie z wizjami jasnowidza z Człuchowa, druga połowa 2019 roku będzie dla Polaków wyjątkowo okrutna. Fala nieszczęść zacznie się od gwałtownego wzrostu cen w sklepach, które wielu już opisuje jako nieadekwatne do przeciętnego wynagrodzenia. Niestety dojdzie do tego przez zmiany w Unii Europejskiej.

- Tuż po wyborach, władze Unii podniosą zdecydowanie finansowanie Unii poprzez państwa członkowskie. To będzie komercyjny nakaz. Będziemy mieli z tym duży problem, w ogóle ceny pójdą w górę - twierdzi Krzysztof Jackowski.

Na tym jednak lista nieszczęść niestety się nie kończy. Uważać musimy również na pogodę, która już w najbliższych miesiącach będzie wyjątkowo uciążliwa. Możemy zapomnieć o spokojnym lecie.

- Lato w tym roku w Europie i chyba w Polsce to będzie istna karuzela. Od susz i upałów, po nagłe i wielkie ulewy z podtopieniami. Kompletna karuzela pogodowa. Lato fajne, gorące, z licznymi załamaniami pogody - przepowiada.

Wszystko brzmi wyjątkowo złowieszczo, to jednak niestety jeszcze nie koniec.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

rolnik szuka żonyMałgosia z Rolnik szuka żony wygląda obłędnie po ciąży. Niesamowite zdjęciaCzytaj dalej

To niestety nie koniec. Czeka nas również przerażająca katastrofa

Wysokie ceny oraz pogodowa karuzela to nie wszystkie tragedie, z którymi zmierzyć się będą musieli ludzie w nadchodzących miesiącach. Wkrótce dojdzie również do tragicznej katastrofy samolotu. Na szczęście nie dojdzie do niej na terenie naszego kraju, lecz w pobliżu.

- Wielki, pasażerski samolot i coś strasznego, w Europie, ja bym powiedział, że wręcz blisko Polski, chociaż nie w Polsce. To może być w niedługim czasie - stwierdził.

Miejmy nadzieję, że choć część złowrogich przepowiedni jasnowidza tym razem się nie spełni, a nadchodzące miesiące pozwolą nam choć na moment odpocząć od tragedii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  2. Przepowiednia Ojca Pio o papieżu Janie Pawle II wstrząsnęła światem. Nie uwierzycie, co powiedział Wojtyle słynny stygmatyk!
  3. Do sieci trafiło zdjęcie Anny Lewandowskiej w bikini. Widok, którego długo nie zapomnicie
  4. Informacje podane przez Polsat załamią miliony Polaków. Ze sklepów mogą zniknąć papierosy
  5. Po latach od śmierci Andrzeja Leppera były wicepremier przerywa milczenie. Opowiedział o ustawce szefa SLD z Millerem
  6. Wszyscy patrzyli tylko na dekolt Barbary Kurdej-Szatan. Powiększyła sobie wdzięki? (FOTO)

czterej pancerni i piesAktor Czterej pancerni i pies miał cztery żony. Wstrząsające doniesienia szokują fanówCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News