Jackowski zmieszany z błotem. To skończy się tragedią
Malwina Kossela - 3 Lipca 2018

Jackowski zmieszany z błotem. To skończy się tragedią

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów w Polsce. Na ogół jego przepowiednie się sprawdzają. Wystarczyła jednak niewielka pomyłka, by został zmieszany z błotem. To się może skończyć tragedią!

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, do tej pory słynął z bardzo trafnych przepowiedni. Nawet policja często korzystała z jego pomocy, kiedy nie mogła odnaleźć jakiejś zaginionej osoby. Teraz jednak pojawiły się nad nim czarne chmury, to się może skończyć tragicznie. Krzysztof Jackowski jest przykładem na to, że dopóki jest dobrze, to jest dobrze, ale kiedy tylko pojawia się jakaś wpadka, to ludzka sympatia znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Teraz jasnowidz jest dosłownie linczowany w internecie, dlatego, że nie trafił z wizją na temat Adama Nawałki.

Krzysztof Jackowski w ogniu krytyki

- Ja uważam, że obecny selekcjoner zrobił bardzo dużo, weźmy choćby pod uwagę mistrzostwa Europy we Francji, czy pamiętny mecz z Niemcami w Warszawie, gdzie wygraliśmy 2:0. Gdyby to ode mnie zależało, ja bym trenera Nawałkę zostawił na obecnym stanowisku - powiedział dla SE.pl Krzysztof Jackowski, zapytany o przyszłość selekcjonera Polski. Dziś już wiemy, że Adam Nawałka odchodzi - za nietrafioną przepowiednie Jackowski obrywa w internecie. "Taki to właśnie jasnowidz", "ja wiedziałem, że nie będzie zawsze tak dobrze przewidywał przyszłości", "ma dokładnie 50% trafień. Czyli albo mu się uda, albo nie. Każdy z nas ma takie trafienia" - piszą internauci. Biorąc pod uwagę fakt, że Krzysztof Jackowski choruje na serce, takie komentarze mogą się poważnie odbić na jego zdrowiu. Jeśli popularny jasnowidz za bardzo się zdenerwuje, może się to skończyć tragicznie. Mamy nadzieję, że ma on dystans do tego, co wypisują internauci.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Duda OTWARCIE uderza w TVP! Chcieli mu się podlizać
  2. Szokujący atak na Kaczyńskiego. „Modlimy się, żebyś ZDYCHAŁ w męczarniach”
  3. Majdan nie wytrzymał. Uderzyli w najwrażliwszy punkt Rozenek
  4. Szczyt kariery osiągnął w Polsacie. Dziś został sam, wyrzucono go z domu
  5. Są niezbite, twarde dowody. Anna Lewandowska złamała prawo
goszczGroźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Te wizje mrożą krew w żyłach! Najsłynniejsi jasnowidze, którzy ostrzegali przed wojnąIII wojna światowa: 5 jasnowidzów, którzy przewidzieli...Czytaj dalej
Źródło: se.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News