Niepokojące słowa Jackowskiego. Pierwszy raz o SWOJEJ śmierci

Niepokojące słowa Jackowskiego. Pierwszy raz o SWOJEJ śmierci

Krzysztof Jackowski zazwyczaj podczas swoich wystąpień wypowiada się o tym, co ma spotkać innych ludzi. Jednak tym razem jasnowidz pierwszy raz powiedział coś o swojej śmierci.

Krzysztof Jackowski znany jest w całej Polsce dzięki swoim niecodziennym umiejętnościom. Jasnowidz wsławił się szczególnie dzięki współpracy z policją, jednak udało mu się też niejednokrotnie uprzedzić organy ścigania, co udowadniał na przykładach przytaczanych historii. Dodatkowo Jackowski często wypowiada się o tym, co będzie czekać w przyszłości cały nasz kraj oraz czołowych polityków. Jednak teraz jasnowidz powiedział jakie ma przeczucia dotyczące jego własnej śmierci.

Krzysztof Jackowski o śmierci

Śmierć nigdy nie jest łatwym tematem. Niby każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę, że kiedyś przyjdzie nasz czas, aby opuścić ten świat, ale odsuwamy od siebie tę myśl, jak tylko możemy. Jednak w przypadku Jackowskiego mówimy o osobie, która swoją karierę zawodową w pewien sposób powiązała z kontaktem ze zmarłymi. W rozmowie z Super Expressem Jackowski wyjawił, że mimo wszystko obawia się śmierci, która prędzej czy później nastąpi. Jednocześnie zaznacza, że jego praca napełnia go optymizmem. - Jestem już niemłodym człowiekiem i fizycznie, psychicznie obawiam się śmierci, no bo moje życie to już jest konkretny etap zbliżania się do tej śmierci. Często o niej myślę. Natomiast to, czym się na co dzień zajmuje i co mogę obserwować, przemyślenia po wizjach, napawa mnie dużym optymizmem - że śmierć ciała nie jest śmiercią psychiki, duszy. Moim zdaniem dusza istnieje - wyznaje Krzysztof Jackowski.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nie da się ukryć, że każdy z nas obawia się śmierci. Wszystko dlatego, że nie mamy pojęcia, kiedy dokładnie nadejdzie. Co więcej, wiele osób ma wątpliwości odnośnie do tego, co nas czeka po śmierci. Oczywiście w wielu przypadkach mamy wiarę, która wprost mówi o życiu pozagrobowym, ale mimo wszystko wątpliwości się pojawiają. Jackowski według swoich fanów ma o tyle komfortową sytuację, że bazując na swoich własnych doświadczeniach, nie ma żadnych wątpliwości. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Kto zostanie Nowym Papieżem? Oto oficjalne zdjęcie kandydata!
  2. Fani zejdą na zawał. Brat Magdy Gessler to znany i ZNIENAWIDZONY polityk
  3. Niektóre aukcje WOŚP wbijają w ziemię. Nie uwierzysz, co wystawiono na licytacje
  4. Ujawniono, gdzie naprawdę mieszka Meghan Markle! Niesamowita posiadłość
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News