Jackowski straszy Polaków wizjami bardziej, niż Rydzyk grzechami. Będzie tragicznie

Jackowski straszy Polaków wizjami bardziej, niż Rydzyk grzechami. Będzie tragicznie Źródło: youtube.com/fakt24

Krzysztof Jackowski znów przeraża Polaków swoimi przepowiedniami. W ostatnim czasie jasnowidz z Człuchowa niepokoi swoimi wizjami bardziej, niż ojciec Tadeusz Rydzyk straszy wiernych konsekwencjami grzechów. Najbliższa przyszłość nie będzie kolorowa.

Krzysztof Jackowski wciąż wzbudza niepokój w polskim społeczeństwie. Wizje jasnowidza z Człuchowa dotyczące najbliższej przyszłości naszego kraju i świata nie są optymistyczne. Najsłynniejszy wizjoner w Polsce ma na swoim koncie wiele trafnych przepowiedni, a z jego nadprzyrodzonych zdolności nie boją się korzystać nawet organy ścigania.

Wizje, które przedstawia Krzysztof Jackowski za pośrednictwem platformy YouTube bardzo często dotyczą wydarzeń o charakterze globalnym. Bardzo często są one też szczegółowe i uchylają rąbka tajemnicy w sprawie zbliżających się wyborów. Większość z nich jest naprawdę przerażająca. Można śmiało powiedzieć, że Jackowski niepokoi społeczeństwo swoimi wizjami jeszcze bardziej, niż ojciec Tadeusz Rydzyk straszy wiernych grzechem i wiecznym potępieniem.

Krzysztof Jackowski straszy swoimi wizjami. Wiemy, co wkrótce nas czeka

Krzysztof Jackowski wychodzi na przeciw ogromnemu pragnieniu człowieka, jakim jest poznanie przyszłości. Niestety, jego wizje na najbliższy czas nie są optymistyczne. Jasnowidz z Człuchowa jest pewny, że terroryzm się nasili. Kraje europejskie z pewnością nie zaznają spokoju.

- Chyba zaczął się ten moment, w którym zrozumiemy, że Europa zacznie się gotować. Wtedy zrozumiemy, że wielu uchodźców, którzy tutaj przyszli, zwłaszcza młodych miało pewne zadanie... - twierdzi Krzysztof Jackowski.

Nie jest to jednak największa tragedia, jaka może spotkać europejskie społeczeństwo w tym roku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Będzie tragicznie. W wizji Jackowskiego pojawia się katastrofa podobna do tej z Czarnobyla

Krzysztof Jackowski przeraża swoimi wizjami przyszłości bardziej, niż ojciec Tadeusz Rydzyk wizją wiecznego potępienia. Zdaniem jasnowidza już wkrótce może dojść do ogromnej katastrofy, która będzie miała opłakane skutki. W jego wizji pojawił się naprawdę przerażający element.

- Skojarzyło mi się, ze ludzie stoją w kolejkach za czymś w buteleczkach. I to nie jest alkohol. To coś, co muszą wypić. Mam wrażenie, że może dojść w 2019 roku, nie wiem, czy w naszym kraju, do sytuacji, którą będzie się nazywało beznadziejną - stwierdził Krzysztof Jackowski.

Nie da się ukryć, że jego wizja przywodzi na myśl wydarzenia, które miały miejsce w Czarnobylu w ubiegłym stuleciu. Zdaniem Jackowskiego, istnieje prawdopodobieństwo, że tragedia na miarę wybuchu elektrowni atomowej może powtórzyć się w niedalekiej przyszłości.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner opublikowała zdjęcie syna, które rozdziera serce
  2. Kto wygra Taniec z Gwiazdami? Ivona Pavlović się WYGADAŁA
  3. TVN przekazał wiadomość o koszmarnym wypadku. Ludzie ruszyli na pomoc
  4. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  5. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
  6. Zdjęcie wychudzonej Szostak wywołało burzę. "Kiedyś była śliczna"

źródło: Polska Times

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News