Krzysztof Jackowski nieustannie szokuje wiernych słuchaczy. Jego przepowiednie bardzo często się sprawdzają, choć niektórzy mają wątpliwości, co do niezwykłości tych wizji. Zazwyczaj Jackowski wypowiada się na temat przyszłych wydarzeń. Teraz postanowił opowiedzieć o codziennych aspektach swojego życia. „Jestem gejem i Żydem…” zaczyna, a jego dalsze słowa doprowadziły środowiska LGBT do furii!

Słowa, które wypowiedział Krzysztof Jackowski, oburzyły dużą część społeczeństwa. Znany jasnowidz postanowił wypowiedzieć się na temat codzienności i aktualnej sytuacji w Polsce. Nie pozostawia miejsca na dyskusję, a jego osąd jest krótki – polskiej tradycji w obecnym świecie się nie szanuje.

– Sytuacja jest poważna. W Polsce zrodził się bardzo dawno temu atak na polskość. W telewizji wypowiadają się dziwni ludzie o dziwnych upodobaniach seksualnych, którzy to często okazują swoją drwinę z Polski i polskości (…) Słuchaczowi wpaja się w głowę, że być patriotą to śmieszne, że wierzyć w tradycyjne dogmaty religijne – to śmieszne. Trzeba wierzyć w banki, w firmy, trzeba sortować śmieci… Ten system przeciętnemu obywatelowi tworzy sieczkę z mózgu – powiedział zdenerwowany Jackowski.

Krzysztof Jackowski oburzony „reklamowaniem gejostwa”

Jasnowidz stanowczo sprzeciwia się temu, jak prezentuje się współczesny świat. Przeszkadza mu odrzucanie religii chrześcijańskiej, bardzo szybki pęd życia oraz inna orientacja seksualna inna od heteroseksualizmu. Nie podoba mu się, że ludzie „obnoszą się” z tym, jacy są naprawdę. Krzysztof Jackowski wyraźnie nie należy do osób zbyt tolerancyjnych, choć próbuje wmawiać wszystkim, że jest inaczej.

– W niektórych stacjach telewizyjnych wyraźnie epatuje się ludzi dziwnych. Nie chodzi o to, że ja nie toleruję tych ludzi, ale jeśli telewizja wmawia mi, że garbaty to prosty i w ogóle cool być garbatym… ja mówię tutaj o gejach. Nigdy nie miałem takich upodobań i w ogóle nie interesują mnie takie upodobania! – mówi Jackowski ze złością w głosie.

W kolejnych zdaniach Jackowski podał jako przykład gwiazdora TVN. Michał Piróg najwyraźniej nie należy do gwiazd lubianych przez jasnowidza.

– Reklamowanie gejostwa w telewizji, mówienie „Tak, ja jestem cool, bo jestem gejem”, a najlepiej „Żydem i gejem”! Tak powiedział w telewizji ten Piróg. Powiedział „Jestem Żydem i gejem”. A co mnie, Polaka obchodzi, że on jest Żydem? A do tego gejem… – skończył bardzo rozemocjonowany Jackowski.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gersdorf właśnie wyciągnęła asa z rękawa! PiS NIE MOŻE ruszyć sądów
  2. Wybuch groźnej epidemii w polskim województwie! Śmiertelna choroba, setki zarażonych
  3. Straszny atak na Gessler w jej urodziny! Słynna solenizantka upokorzona
  4. Wilk nie mógł jeść ani pić przez wiele dni. Powód odbiera wiarę w ludzi

12 rzeczy, których Polsce ZAZDROŚCI cały świat [ZDJĘCIA]

Jak bardzo praworządnym krajem jest Polska? Ranking ukazuje naszą pozycję...