UWAGA: DRASTYCZNE. Przerażające słowa Jackowskiego o własnej śmierci

UWAGA: DRASTYCZNE. Przerażające słowa Jackowskiego o własnej śmierci

Krzysztof Jackowski słynie z tego, że jego przepowiednie w większości przypadków się sprawdzają. Tym bardziej przeraża to, o czym mówi teraz. Jasnowidz z Człuchowa opowiada... o własnej śmierci. Czy powinniśmy zacząć się bać?

Krzysztof Jackowski na stałe wrył się w świadomość Polaków po tym, jak udało mu się przy pomocy swojego daru jasnowidzenia pomóc rozwiązać wiele trudnych spraw, które próbowała rozwikłać polska policja. Teraz fanów Jackowskiego mocno przeraziły jego słowa. Okazuje się, że jasnowidz często myśli o własnej śmierci. To może być zły znak, że akurat ten temat natrętnie chodzi mu po głowie.

Krzysztof Jackowski mówi o własnej śmierci

- Jestem już niemłodym człowiekiem i fizycznie, psychicznie obawiam się śmierci, no bo moje życie to już jest konkretny etap zbliżania się do tej śmierci. Często o niej myślę. Natomiast to, czym się na co dzień zajmuje i co mogę obserwować, przemyślenia po wizjach, napawa mnie dużym optymizmem - że śmierć ciała nie jest śmiercią psychiki, duszy. Moim zdaniem dusza istnieje - mówił Krzysztof Jackowski w rozmowie z SE.pl. Dobrze, że ma takie właśnie nastawienie. Przy okazji wywiadu, jasnowidz zdradził również, jak dokładnie wyglądają jego wizje. Przypomniał sobie historię pana Mariana Figla, który zaginął w Warszawie, w październiku, w 2017 roku. - W myślach powiedziałem: "cholera, powiedz mi facet, co się z tobą stało, gdzie ty jesteś?". Nagle poczucie. Poczucie dziwne - tak jakby mi ktoś mówił, ale ja nie słyszałem głosu. Jakbym rozumiał cudzy głos bez słyszenia go. (...) Dokładnie takie zdanie: "szedłem do domu, przeszedłem pierwszą przecznicę, doszedłem do drugiej i wtedy pomyślałem, że do nich wrócę (do rodziny - red.)", ale od razu poczułem, że on nie wrócił, tylko poszedł w lewo i nie uszedł tam daleko - 30, 40 metrów i tam leży i nie żyje - mówił Jackowski.  Być może te odczucia mają właśnie związek z tym, że ludzkie życie duchowe po śmierci - istnieje. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polska w żałobie. Nie żyje legenda polskiej polityki
  2. Szok w TVN! Czołowa gwiazda rezygnuje
  3. Sygnały uspokajające i grożące. Mowa ciała psa zdradza wiele sekretów
Źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News