Dramat Krzysztofa Jackowskiego. Serce jasnowidza nie wytrzymuje

Dramat Krzysztofa Jackowskiego. Serce jasnowidza nie wytrzymuje Źródło: Fot. YouTube/tagentv

Krzysztof Jackowski jest aktualnie najpopularniejszym jasnowidzem w kraju. Niestety, nie mamy dobrych wiadomości o jego stanie zdrowia. Jego serce nie wytrzymuje.

Krzysztof Jackowski jest bardzo zapracowanym jasnowidzem. Pomaga policji w trudnych sprawach, szuka zaginionych osób i jeszcze znajduje czas na to, by przepowiadać przyszłość całego kraju. Niestety, ostatnio nie czuje się najlepiej. Jackowski ma poważne problemy z sercem. Jakiś czas temu zaczął się źle czuć. Zdarzało mu się tracić oddech, a raz nawet zemdlał podczas udzielanego wywiadu. Okazało się, że konieczna była operacja, podczas której wszczepiono jasnowidzowi nową zastawkę.

Krzysztof Jackowski ma problemy z sercem

Wydawało się, że to wystarczy. Jackowski przeżył operację na otwartym sercu i czuł się już dobrze, ale problemy się odnowiły. Jak donosi serwis fakt24.pl jasnowidz znowu zmaga się z poważnymi problemami kardiologicznymi. Każda kolejna operacja to wielkie obciążenie dla organizmu. Idąc tym tropem należy pamiętać, że teraz pan Krzysztof musi o siebie dbać bardzo, i nie zaniedbywać leczenia, gdyż jego operowane wcześniej serce najwyraźniej nie wytrzymuje tempa, które sobie narzuca. Jackowski podjął kroki w kierunku zadbania o siebie. Wycofał się ostatnio z życia publicznego. Nie jest to dla niego naturalny stan rzeczy, bo znany jest z tego, że lubi pokazywać się w mediach. Dlatego tym bardziej można się utwierdzić w przekonaniu, że z jasnowidzem nie jest najlepiej. Miejmy jednak nadzieję, że wkrótce to się zmieni. Pozostaje nam życzyć panu Krzysztofowi zdrowia. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Śmierć córki polskiej aktorki 25 lat temu wstrząsnęła całym krajem. Tragiczny wypadek
  2. Bujakiewicz zajęła miejsce Przybylskiej. Teraz zarobi krocie
  3. Bliscy błagają o modlitwę za Kaczyńskiego. Jest aż tak źle?
  4. Piaseczny pokazał zdjęcia ze ślubu! Kim jest panna młoda?!
  5. Dowbor nigdy sobie tego nie wybaczy. „Skrzywdziła własne dziecko!”
Źródło: fakt24.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News