Jackowski pokazał jak rozmawiać ze ZMARŁYMI. Nagranie mrozi krew w żyłach

Jackowski pokazał jak rozmawiać ze ZMARŁYMI. Nagranie mrozi krew w żyłach Źródło:

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany w Polsce jasnowidz. Mężczyzna wielokrotnie udowodnił, że jego przepowiednie mają swoje odbicie w rzeczywistości. Teraz zdradził wszystkim Polakom sposób na rozmawianie ze zmarłymi! Czy teraz każdy z nas może zostać medium?

Jackowski wstawił film przedstawiający "instrukcję jasnowidzenia" na swój oficjalny kanał na YouTube. Wypowiedź zaczął od oskarżeń w stronę naukowców, że nie podejmują tematu życia po śmierci wystarczająco często. Zagadnienie to zajmuje umysł każdego z nas, dlatego według jasnowidza powinno być zdecydowanie bardziej zgłębiane. Przyznaje on, że wie o życiu po śmierci więcej i posiada bardziej rzetelne informacje niż nauka czy religia.

Krzysztof Jackowski: "Jasnowidzenie to kontakt z osobami zmarłymi"

Jasnowidz przyznaje, że większość swoich wizji otrzymuje dzięki wsparciu zmarłych. Przytacza przykład zbrodni, w której mąż w afekcie zabił własną żonę i uciekł. Gdy wszyscy poszukiwali uciekiniera, Jackowski zamknął się w swoim gabinecie ze zdjęciem i czapką oskarżonego o zabójstwo mężczyzny. W chwili, gdy zaczął myśleć o przykrym wydarzeniu, jakie spotkało to małżeństwo, doznał wizji. Zobaczył mężczyznę, który maszerując obok wiosek zatrzymał się nad rzeką. Wymówił jakieś słowa, których jasnowidz nie zrozumiał, ale czuł, że są to przeprosiny w stronę zmarłej żony. Następnie zabójca powiesił się na pasku od spodni w pobliskim zagajniku. Po wskazaniu rodzinie zmarłej kobiety miejsca, faktycznie znaleziono jej męża, powieszonego na pasku. Nie żył od kilku dni, co świadczy o tym, że wizja Jackowskiego była wywołana przed cierpiącą duszę, która po śmierci dalej istniała.

Jak każdy może wywołać u siebie widzenie? Krzysztof Jackowski odpowiada.

- Fotografia, zapach czapki, zapach jego potu - tego potrzebowałem. Ten człowiek już nie żył i wisiał na drzewie kilka dni, ale dał mi informację nawet po śmierci. To znaczy, że istnieje życie po śmierci, mamy poczucie swojego ja, istniejemy duchowo. Życie należy przeżyć moralnie, aby później nie cierpieć i niczego nie żałować. Kontakt ze zmarłymi zależy od siły i woli człowieka. Aby mieć wizję trzeba przyłożyć coś do czoła, jaką rzecz należącą do osoby zmarłej, najlepiej coś pachnącego potem i wyobrażać sobie, że wciąga się tą rzecz przez czoło prosto do umysłu. Potem czeka się na wizję. - opowiada o swojej technice Jackowski. Na koniec filmu zapowiedział również, że w najbliższym czasie będzie dawał więcej wskazówek odnośnie wywoływania u siebie wizji, choć podkreśla, że nie jest to zajęcie dla każdego. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szokujące informacje. Tomasz Komenda próbował popełnić samobójstwo
  2. Dramat Danuty Stenki. Jej życie zawaliło się w jednej chwili
  3. Jerzy Urban coś wie? Nagrał video o chorobie Kaczyńskiego
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News