Bez nazwy-1
screen/youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Patryk Korzec - 15 Grudnia 2018

Błagają Jackowskiego o pomoc. Przerażające wydarzenia wstrząsnęły całym światem

Krzysztof Jackowski bez wątpienia jest najbardziej cenionym jasnowidzem w naszym kraju. Z jego usług korzystają zarówno celebryci czy politycy, jak i przeciętni obywatele potrzebujący pomocy. Teraz jednak mężczyzna staje przed prawdziwym wyzwaniem - będzie musiał rozwikłać zagadkę sprawy, która wstrząsnęła światem. 

Krzysztof Jackowski dorobił się w naszym kraju opinii najwiarygodniejszego jasnowidza, który jest w stanie pomóc niemalże każdemu. Mężczyzna pomaga zarówno największym sławom, jak i przeciętnym ludziom. O pomoc proszą go nawet służby mundurowe, a on sam bardzo chętnie udziela się w mediach i wypowiada w sprawach interesujących wszystkich Polaków. Od czasu do czasu jednak pojawia się sprawa, przez którą Krzysztof Jackowski pojawia się w absolutnie wszystkich mediach w naszym kraju. Tak właśnie stało się teraz - staje on przed prawdziwym wyzwaniem, którym jest rozwikłanie sprawy, która swego czasu wstrząsnęła całym światem.

Krzysztof Jackowski podjął się przerażającej sprawy

Sława, jaką cieszy się Krzysztof Jackowski, już dawno przekroczyła granice naszego kraju. Mężczyzna jest już znany w wielu krajach, często podejmuje się również zadań zleconych mu poza granicami naszego kraju, lecz takiego wyzwania z pewnością nie spodziewał się nikt. O pomoc poprosiła go światowa gwiazda, Romina Power. - Było to dla mnie olbrzymie zaskoczenie i wielki zaszczyt. Na początku nie zdawałem sobie sprawy, że rozmawiam ze słynną piosenkarką. Pamiętam ją z początków kariery i zwyczajnie jej nie rozpoznałem. Dopiero w trakcie spotkania okazało się, że kobieta, która przede mną siedziała, to Romina Power we własnej osobie. Byłem naprawdę zaskoczony. Zanuciłem nawet jej słynny przebój „Felicita”. Bardzo się ucieszyła, że go znam - mówił w rozmowie z "Faktem". Mężczyzna miał pomóc w wyjaśnieniu potwornej tragedii, która spotkała gwiazdę ponad 20 lat temu. Wtedy żył tym cały świat, a przerażające szczegóły sprawy do dziś budzą ogromne kontrowersje i niepokoją fanów.

Ogromny dramat słynnej gwiazdy

W 1994 roku doszło do czegoś strasznego - bez śladu zaginęła córka sławnych artystów. 24-letnia kobieta zniknęła w Nowym Orleanie w USA i do tej pory nie wyjaśniono, co się z nią właściwie stało. Fani oraz śledczy przez wiele lat nie mogli zrozumieć, jak doszło do strasznej tragedii, natychmiast pojawiły się również liczne hipotezy. Jedna z nich mówiła, iż dziewczyna popełniła samobójstwo i rzuciła się do rzeki Missisipi, jednak ciała niestety nigdy nie odnaleziono. Jej ojciec pogodził się ze stratą i stara się żyć dalej, jednak Romina Power do dziś wierzy, że jej ukochane dziecko żyje, postanowiła więc błagać o pomoc Jackowskiego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski potwierdza swój dar! Oto niezbite dowody jego jasnowidzeniaCzytaj dalej
- Romina Power przekazała mi złoty woreczek, w którym znajdowała się piżama jej córki, a także trzy zdjęcia Ylenii. Po tylu latach od tragedii mówiła spokojnie, jednak w jej oczach widziałem nadzieję. owiedziała, że jest świadoma tego, że córka mogła umrzeć, jednak mimo wszystko chciałaby dowiedzieć się, co się dokładnie wydarzyło. Obiecałem jej, że zrobię co w mojej mocy, żeby jej pomóc i w ciągu tygodnia wyślę jej przez internet opis mojej wizji tego, co się stało - mówił jasnowidz. Jasnowidz powąchał już rzeczy dziewczyny, podkreśla, że będzie starał się robić wszystko, co w jego mocy i deklaruje, że za to zlecenie nie weźmie ani grosza.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zenek Martyniuk zrobił coś szokującego. Tego nie spodziewał się nikt
  2. Wyrzucona z Polsatu gwiazda ujawnia okrutną prawdę o stacji. Fani w szoku
  3. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  5. Lepiej tego nie jedzcie! Niebezpieczne substancje w popularnym produkcie Biedronki?!
JackowskiNajwiększe tajemnice Jackowskiego ujawnione! To od tego się zaczęłoCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News