Polscy kibice wstrzymali oddech! Jackowski ujawnia przyszłość Nawałki

Polscy kibice wstrzymali oddech! Jackowski ujawnia przyszłość Nawałki

Nie ma chyba tematu, na który Krzysztof Jackowski nie miałby zdania. Najsłynniejszy polski jasnowidz przewidział już wiele rzeczy, tak więc zainteresowanie wzbudza to, co sądzi o przyszłości Adama Nawałki. Co stanie się selekcjonerem kadry?

Wynik, który osiągnęła reprezentacja Polski na mundialu w Rosji, nie może być uznany za zadowalający. Gra naszych piłkarzy była całkowicie poniżej ich możliwości i poziomu, który zwycięzcę grupy eliminacyjnej obowiązuje. Polacy przegrali w pierwszym meczu 1:2 z Senegalem i w meczu o wszystko 0:3 z Kolumbią. Kadrowicze "popisali" się niemocą, apatią i brakiem motywacji. Dzisiejszy mecz z Japonią "o pietruszkę" nie ma już żadnego znaczenia. Przeciwnicy całkowicie zaskoczyli podopiecznych Adama Nawałki, co wystawiło trenera na ogromną krytykę. Od pierwszego momentu po porażce mówi się, że największą odpowiedzialność powinien ponieść właśnie Nawałka. Zdanie na temat przyszłości selekcjonera ma także jasnowidz z Człuchowa.

 

Krzysztof Jackowski mówi o Nawałce

Dziennikarze postanowili zapytać jasnowidza o to, co sądzi o pracy Adama Nawałki i wyniku polskiej reprezentacji. Medium wyraziło zdanie zgoła odmienne od znacznej części kibiców. Inaczej niż wielu Polaków jasnowidz uważa, że Adam Nawałka powinien zostać na swoim stanowisku głównie z racji zasług i niezłych perspektyw. Nie zmienia to faktu, że za beznadziejny wynik kadrowiczów obarcza właśnie selekcjonera. O przyszłości szkoleniowca zadecyduje jednak Polski Związek Piłki Nożnej, a nie kibice czy nawet Krzysztof Jackowski. - Moim zdaniem, bardzo dużo zależy od meczu Polska - Japonia. Nie można nie winić obecnego selekcjonera za wyniki na mundialu, ponieważ nasza drużyna była kompletnie nieprzygotowana na mecze. Jednak ja nie sądzę, że należy zwolnić trenera Nawałkę. Ja uważam, że obecny selekcjoner zrobił bardzo dużo, weźmy choćby pod uwagę mistrzostwa Europy we Francji, czy pamiętny mecz z Niemcami w Warszawie, gdzie wygraliśmy 2:0. Gdyby to ode mnie zależało, ja bym trenera Nawałkę zostawił na obecnym stanowisku - powiedział Se.pl jasnowidz. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Lewandowski był krok od zakończenia kariery. Śmierć odebrała mu wszystko
  2. Nagła, niespodziewana dymisja! Panika w PiS
  3. Kaczyński wrócił! Pierwsze słowa po szpitalu i od razu afera
źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News