Jackowski właśnie się wygadał! WSTRZĄSAJĄCE tajniki, to możesz być nawet TY

Jackowski właśnie się wygadał! WSTRZĄSAJĄCE tajniki, to możesz być nawet TY Źródło: fot.youtube,com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej znanych polskich jasnowidzów. Teraz znów postanowił zszokować opinię publiczną. Według słów mężczyzny, każdy z ludzi może odbierać sygnały, które sprawią, że mogą stać się wróżbitami. Czy jasnowidz wyznał właśnie największy sekret dotyczący swojej działalności?

Krzysztof Jackowski niejednokrotnie budził wielkie kontrowersje swoją działalnością. Przez wielu mężczyzna uważany jest za medium, które pozwala znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłości, a inni nie są w stanie uwierzyć w stawiane przez niego tezy. Okazuje się, że zdolności posiadane przez popularnego "jasnowidza z Człuchowa" są w każdym z nas. Czy możemy przewidywać przyszłość?

Krzysztof Jackowski ujawnia tajemnicę wróżbiarstwa

Najnowsze nagranie na platformie YouTube, które jest autorstwa wróżbity, może wstrząsnąć wszystkich, którzy nigdy nie podejrzewali się u siebie paranormalnej zdolności przewidywania przyszłości. Według słów popularnego jasnowidza, każdy z ludzi ma wrodzoną umiejętność przeczuwania własnego losu. Jak sam mężczyzna twierdzi, wszystko jest zasługa "impulsów", które od czasu do czasu pojawiają się w naszej jaźni. – Kiedy żyjecie pędem dnia codziennego, coś Wam mówi "nie idź tam", "nie jedź tam", "zrezygnuj z tego". My to zagłuszamy. Są to pewne sygnały z naszej jaźni, do której nasza logika nie do końca ma wpływ, które w skrajnych momentach dają nam sygnały. Te sygnały powinniśmy nauczyć się odbierać, powinniśmy nauczyć się w jakiś sposób je czytać. Nie trzeba mieć na to żadnych właściwości, to tkwi w nas. Każda informacja jest do odczytania, a informacje, które do nas dobiegają, mogą dobiegać w każdej chwili z naszej jaźni – powiedział jasnowidz.

Czy możemy być jak Jackowski?

Słowa jasnowidza wzbudziły wielkie poruszenie u wszystkich, którzy na co dzień mają wielkie zaufanie względem działań Jackowskiego. Wyznanie o tym, że energia potrzebna do odczytywania przyszłości może być w każdym z nas, zapoczątkowała wielką dyskusję wśród oglądających go widzów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jedna z zadeklarowanych fanek jasnowidza postanowiła wprost zapytać go, czy wszelakie przeczucia, których doświadcza, mogą sprawić, że zacznie przewidywać swoją przyszłość. – O tym właśnie mówię. To są te impulsy – odpowiedział na pytanie kobiety Jackowski. Czy wstrząsające wyznanie jasnowidza sprawi, że coraz mniej osób będzie zasięgać u niego rady? Jak sam wróżbita powiedział, wszyscy mamy umiejętności jasnowidzenia, w związku z czym nie będziemy musieli już dłużej polegać na bardziej tradycyjnych metodach przewidywania przyszłości.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wszyscy oniemieli. Justyna Żyła zrobi to znowu
  2. To co rodzice zrobili małemu synkowi przeraża. Dziecko nie żyje, to jakiś horror 
  3. Ilu mężów miała Rozenek? Duże zaskoczenie 
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Znaki zodiaku, które będą miały PECHA w tym tygodniu. Co się stanie?
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News