Jackowski przewidział dzisiejszy zamach. Powiedział co będzie dalej, to mrozi krew w żyłach

Jackowski przewidział dzisiejszy zamach. Powiedział co będzie dalej, to mrozi krew w żyłach Źródło: .

Krzysztof Jackowski już jakiś czas temu ostrzegał przed zamachem w Sri Lance. Jego prorocze wizje okazały się całkowicie trafne. Niezrozumiałe słowa nagle okazały się w pełni oczywiste.

Krzysztof Jackowski już od jakiegoś czasu mówił o groźnych wydarzeniach i eksplozjach, które pochłoną wiele ofiar. Słowa jasnowidza właśnie się spełniły, a dramat w Sri Lance zawiera wszystko, o czym mówił najbardziej znany wizjoner w  Polsce.

Krzysztof Jackowski mówił o zamachu już dużo wcześniej. Wizje zawierały wiele szczegółów

Krzysztof Jackowski od czasu do czasu prowadzi transmisje na żywo, podczas których opowiada widzom o swoich wizjach.

- We wcześniejszych wizjach powiedziałem, że poza Europą dojdzie do bardzo poważnego zamachu i dużo ludzi niewinnych zginie. Ktoś napisał, że być może chodziło o Nową Zelandię. Być może. Powiedziałem, że od tego zaczną się różne inne rzeczy dziać… - tak właśnie się stało.

Okazało się, że Jasnowidz miał rację, czego dowodem są kolejne zamachy, tym razem w Sri Lance. Eksplozje wstrząsnęły całym krajem i pochłonęły już życia setek ofiar. Co jednak gorsze, to prawdopodobnie jeszcze nie koniec, gdyż jasnowidz twierdzi, że ataki przeniosą się teraz do Europy.

- Nie lubię robić wizji przyszłościowych, ale wkraczamy w okres bardzo niebezpieczny dla Europy. Kojarzy mi się duży zamach, duża ciężarówka, czymś wypełniona i wielka eksplozja… Cholera… Albo jeden duży zamach albo będzie ich kilka - oznajmił.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To nie koniec tragedii. Sytuacja na świecie będzie coraz gorsza

Jak do tej pory przepowiednie wizjonera znajdują potwierdzenie w rzeczywistości. To oznacza, że kolejne słowa jasnowidza mogą się spełnić szybciej, niż mogłoby się wydawać. Trzeba się przygotować na bardzo trudny okres w dziejach.

- Jeżeli z tą ciężarówką się potwierdzi, to od tego momentu w niektórych częściach Europy, a możne w jakimś jednym państwie, zacznie się jatka. W tym roku. Ta ciężarówka i te strzały pod kościołem kojarzą mi się bardzo niedługo, ale w jasnowidzeniu czas jest najbardziej złudny - powiedział Krzysztof Jackowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Barbara Kurdej-Szatan w otoczeniu umięśnionych, nagich facetów. Jej mąż będzie podwójnie zazdrosny! 
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się po niej nie spodziewał! Jej córki o tym wiedzą?
  3. Polsat podał druzgocące informacje. Świąteczna tragedia w Polsce, 4 osoby spłonęły żywcem
  4. Polski ksiądz oszalał w Wielkanoc. Darł flagi i wyzywał ludzi, dantejskie sceny w kościele
  5. TVN właśnie podał porażające oświadczenie papieża Franciszka po zamachach na Sri Lance!

Źródło: Nczas

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News