Przepowiednia o III Wojnie Światowej przeraża. Znalazła się w niej też Polska

Przepowiednia o III Wojnie Światowej przeraża. Znalazła się w niej też Polska Źródło: Wikimedia Commons, M. Benjamin Gable, U.S. Army

Krzysztof Jackowski co jakiś czas szokuje swoich widzów na kanale, który prowadzi na serwisie Youtube. Od kilku lat jasnowidz przestrzega, że wszelkie znane mu znaki wskazują na rychły wybuch trzeciej wojny światowej. Jak się okazuje, jego przeczucia dość dobrze pokrywają się z innymi znanymi przepowiedniami, sprzed wielu lat, które dziś są niemal zapomniane.

Krzysztof Jackowski od wielu lat publikuje w mediach społecznościowych nagrania, w których zwierza się swoim widzom z przeczuć i wizji, które go dotykają. Jednym z najczęściej poruszanych przez niego wątków jest groźba wybuchu trzeciej wojny światowej, a w konsekwencji śmierci wielu milionów ludzi i niewyobrażalnych zniszczeń. Jego zdaniem wojna ta będzie miała zupełnie inny charakter niż poprzednie, a do tego nastąpią nieporównywalnie większe zniszczenia, choć trudno to sobie wyobrazić. Twierdzi również, że od pewnego czasu wojna ta trwa, choć powoli, stopniowo przybiera na sile, dotykając póki co w największym stopniu Afrykę.

Jak się okazuje, większość jego wizji w tym zakresie znajduje potwierdzenie w przepowiedniach innych ludzi, którzy doświadczali przed laty podobnych objawień. Jednym z najbardziej znanych, którego przepowiednie sprawdziły się wielokrotnie jest franciszkanin, ojciec Czesław Klimuszko. Podobnie brzmią także słowa norweskiej kobiety, która w wieku 90 lat doznała zatrważającej wizji. To iście przerażająca perspektywa.

Przepowiednia spisana przez Tollefsen-Minosa

W latach dziewięćdziesiątych do pastora Emmanuela Tollefsen-Minosa zgłosiła się parafianka, mieszkanka miejscowości Valdres, twierdząc, że doznała wizji trzeciej wojny światowej. Pastor spisał jej słowa, które przetrwały do dziś.

Kobieta wspomniała, że najbardziej ucierpią kraje najbogatsze, które mają dobrze rozwinięty przemysł. Konflikt będzie krótki, ale zniszczenia będą gigantyczne - większość regionów dotkniętych nim nie będzie nadawała się do życia. To, w porównaniu z ogromnymi zanieczyszczeniami środowiska sprawi, że ludzkość będzie zmuszona uciekać.

Miałoby to nastąpić na wskutek zalania Skandynawii przez falę imigrantów. Jednym z kluczowych elementów końca znanego świata będzie fakt, że kościoły, które są filarem cywilizowanego świata zostaną zamienione w miejsca rozrywki i bezczeszczone, a ludzie oddalą się od religii na swoją zgubę. Zniszczenie będzie siać broń jądrowa, a najbardziej ucierpi Japonia, USA i Australia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Jackowski i ojciec Klimuszko - podobieństwo wizji

Przepowiednia Norweżki ma wiele wspólnego z tym, co mówi współcześnie Krzysztof Jackowski. Jednak wiele lat wcześniej, choć bardzo niechętnie wspominał o tym ojciec Klimuszko, widząc w wizji "żołnierzy na łódeczkach przepływających Morze Śródziemne". Wiele osób uważa, że to była zapowiedź fali tak zwanych imigrantów.

Zakonnik, którego wiele wizji spełniło się lata po jego śmierci co do joty przyznaje (co znajduje potwierdzenie także w innych przepowiedniach), że jeśli Polska nie odwróci się od Boga i zachowa podstawy swojej kultury, przetrwa. Tylko wtedy nasz naród nie zostanie całkowicie zniszczony.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Legendarna polska aktorka po śmierci ukochanego z rozpaczy wyskoczyła z okna!
  2. Nowy partner Marty Manowskiej UJAWNIONY! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Nie żyje gwiazda seriali Polsatu. Przed śmiercią nagle zmieniła testament, wielkie poruszenie!
  4. Setki tysięcy Polaków nie dostaną 13 emerytury. Jest już projekt ustawy o tym, komu się NIE NALEŻY
  5. Gigantyczna wpadka w "M jak miłość"! Przejdzie do historii jak śmierć w kartonach

źródło: popularne

Następny artykuł