Przepowiednia Jackowskiego przeraża. Już niedługo Polaków nie będzie stać na podstawowe potrzeby?!

Przepowiednia Jackowskiego przeraża. Już niedługo Polaków nie będzie stać na podstawowe potrzeby?! Źródło: screen youtube.com/FAKT24.PL

Krzysztof Jackowski co jakiś czas raczy Polaków przepowiedniami dotyczącymi nadchodzących wydarzeń. Teraz jasnowidz ostrzega przed dużymi podwyżkami cen.

Krzysztof Jackowski bez wątpienia może pochwalić się mianem najsłynniejszego polskiego jasnowidza. Dzięki swojej pracy udało mu się zebrać duże grono fanów, którzy na bieżąco śledzą jego aktywność w Internecie, a w szczególności kanał na platformie YouTube. Tam można znaleźć dziesiątki nagrań przedstawiających historię jasnowidza z Człuchowa oraz jego wizje. Jedna z nich może zaniepokoić wiele osób.

Krzysztof Jackowski ostrzega przed wzrostem cen w Polsce

Jackowski w swoich wizjach nie zamyka się tylko na jeden temat, chociaż nie da się ukryć, że jasnowidz często komentuje wydarzenia polityczne i przedstawia swoje przeczucia dotyczące tej tematyki. Również nadchodzące wydarzenia zarówno z Polski, jak i całego świata dosyć często pojawiają się w wizjach Jackowskiego. Tym razem jasnowidz z Człuchowa ostrzega Polaków przed dużymi podwyżkami cen.

Wedle słów Jackowskiego będą się na to składać dwa czynniki, z czego pierwszym będzie sama Unia Europejska, która tuż po wyborach ma znacząco podnieść opłaty dla państw członkowskich, a to znajdzie odzwierciedlenie w wyższych cenach na sklepowych półkach.

 - Tuż po wyborach, władze Unii podniosą zdecydowanie finansowanie Unii poprzez państwa członkowskie. To będzie komercyjny nakaz. Będziemy mieli z tym duży problem, w ogóle ceny pójdą w górę - mówił Krzysztof Jackowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kolejną kwestią poruszaną przez Jackowskiego jest pogoda, która ma nam płatać prawdziwe figle przez nadchodzące miesiące. Według jasnowidza lato będzie bardzo ciepłe z licznymi załamaniami pogody, które objawiać się będą silnymi ulewami. Mogą pojawić się powodzie.

 - Lato w tym roku w Europie i chyba w Polsce to będzie istna karuzela. Od susz i upałów, po nagłe i wielkie ulewy z podtopieniami. Kompletna karuzela pogodowa. Lato fajne, gorące, z licznymi załamaniami pogody - dodaje.

Nie da się ukryć, że taka pogoda nie sprzyja dużym plonom, a już teraz mamy pokaz prawdziwej suszy. Jeżeli słowa Jackowskiego się sprawdzą, to rolnicy mogą jeszcze boleśniej odczuć aktualny rok w porównaniu do poprzednich, które również nie były na nich lekkie, a to prowadzić może również do podniesienia cen za niektóre z produktów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przepowiednia Ojca Pio o papieżu Janie Pawle II wstrząsnęła światem. Nie uwierzycie, co powiedział Wojtyle słynny stygmatyk!
  2. Kora była bita po głowie i poniżana. Zjeżą się wam włosy na głowie, gdy usłyszycie, co jeszcze zdradziła siostra wokalistki!
  3. TVN przekazał porażające alarmy pogodowe wydane przez służby. Nadciąga zagrożenie
  4. Anna Mucha szaleje bez stanika. Długo nie zapomnicie tych widoków (Zdjęcia)
  5. Decyzja młodej matki rozjuszyła księdza. Tuż przed porodem i od razu po zaczął żenujące kazania w kierunku Moniki
  6. Nowa ostro przesadzona stylizacja 14-letniej Roksany właśnie wywołała piekielną burzę

 

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News