Jasnowidz nie ma wątpliwości. Za 3 dni w Polsce rozpęta się piekło na ulicach

Jasnowidz nie ma wątpliwości. Za 3 dni w Polsce rozpęta się piekło na ulicach Źródło:

Krzysztof Jackowski, to tuż obok wróżbity Macieja, najbardziej popularny jasnowidz w kraju. Jego przepowiednie, choć często zawiłe, wydają się sprawdzać. Tym razem Krzysztof Jackowski opowiedział o tym, co może wydarzyć się w ciągu najbliższych tygodni. Ta wizja dla Polski jest naprawdę przerażająca!

Krzysztof Jackowski przewidział dla naszego kraju dość ciężki okres. Tuż po tym, jak przyjdzie jesień, w wielu miastach Polski rozpętają się liczne protesty. Będą trwały po kilka dni, a niektóre z nich mogą skończyć się naprawdę tragicznie - nie tylko interwencją policji, ale przede wszystkim poważniejszymi obrażeniami funkcjonariuszy i uczestników. Poleje się krew. - Chcę przestrzec PiS. Mam dość niebezpieczne poczucie, właśnie dla PiS-u. Jeżeli to się wydarzy, to tak łatwo tym razem nie będzie (...) Czuję, że od bardzo szybkiego podpisu ustawy przez prezydenta Dudę, zaczną się protesty. Będą bardzo duże i bardzo masowe. Niby się uspokoi, ale uspokoi się na krótko - mówi o swoich przeczuciach jasnowidz.

Krzysztof Jackowski ma dramatyczną wizję dla PiS-u! Będzie więcej protestów

Wróżbita mówi, że protesty bardzo szybko będą się wzmagać. Protestujący będą ubiegali o to, żeby prezydent podał się do dymisji. Podpisana przez niego ustawa będzie z pozoru nieszkodliwa, ale bardzo wiele osób będzie przez nią podjudzonych. To potężny cios dla PiS-u. Krzysztof Jackowski na miejsce większości protestów wyznacza Gdańsk, nie wyklucza jednak duże inne miasta Polski. Twierdzi, że to przez liczne manifestacje Prawo i Sprawiedliwość będzie miało ogromne problemy. Może dojść do prowokacji ze strony protestujących, którzy tym razem zdobędą absolutne poparcie obywateli. Jeśli ta wizja się sprawdzi, to faktycznie, ma szansę zatrząść obecnym rządem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Trump zaprosił Dudę tylko po to, żeby go upokorzyć!
  2. To tam umarł Mackiewicz. Himalaiści pokazali wstrząsające zdjęcie
  3. To będzie polityczna bomba! Oświadczenie Kaczyńskiego rozsadzi polską scenę
  4. Kilkanaście niesamowitych psów, które pobiły rekord Guinnessa. Będziesz zaskoczony
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News