Jackowski znów przeraża. Mówi, że polskie siły militarne wezmą udział w wojnie, ujawnił datę i przyszłość naszego kraju

Jackowski znów przeraża. Mówi, że polskie siły militarne wezmą udział w wojnie, ujawnił datę i przyszłość naszego kraju Źródło: youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski, znany polski jasnowidz, nie ustaje w podawaniu kolejnych rewelacji. Właśnie na jego kanale pojawiło się nowe wideo, pełne tragicznych wieści o Polsce. Wszystko dokładnie omówił.

Krzysztof Jackowski wie, że polityka i niebezpieczeństwo z nią związane to chwytliwy temat. Skupia się w swoich wizjach na tym, jak wyglądać będzie przyszłość naszego kraju po nadchodzących politycznych potyczkach. To już nie są żarty, a Polska ma zostać wciągnięta w działania wojenne.

Krzysztof Jackowski o sytuacji na świecie

Jasnowidz swoje nagranie zaczął od przeanalizowania aktualnej sytuacji w Europie. Zwrócił uwagę na licznych imigrantów i zaznaczył, że nasz kontynent jest już "zainfekowany, gorszy, niepewny i słaby". Przewiduje, że w niedługim czasie będzie w Azji niespokojnie.

Jackowski przewiduje także jesienią "wielkie niepokoje we Francji, ale i we Włoszech". Według niego będą sztucznie wywoływane. Wydarzenia na Bliskim Wschodzie będą miały na to ogromny wpływ.

Krzysztof Jackowski ostrzega przed działaniami polityków

Jasnowidz z Człuchowa w swoich wizjach ma obraz Donalda Tuska, który jest członkiem wielkiej awantury i nieprzyjemności w Parlamencie Europejskim. 

Jasnowidz wypowiedział się o wyborach do Parlamentu Europejskiego. Opisał, że ich wynik nie będzie satysfakcjonujący dla Prawa i Sprawiedliwości. Nie określił jednak, czy PiS przegra czy też wygra. W PiS-ie nastąpi prawdziwy stan gorączkowy. Może do tego doprowadzić na przykład bardzo dobry wynik Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy.

W związku z zagrożoną pozycją PiS-u, partia będzie chciała umocnić pozycję wśród wyborców obwieszczeniem o zaniechaniu wypłacania roszczeń żydowskich. Krzysztof Jackowski twierdzi jednak, że za plecami społeczeństwa dogadają się z Izraelem i USA. Przez takie działanie nastąpi gwałtowne pogorszenie relacji między krajami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Krzysztof Jackowski twierdzi, że to Stany Zjednoczone będą naciskać na wypłacanie świadczeń Żydom. Możliwe jest też przybranie przez PiS drugiej maski - oficjalnie będą się kłócić z wyżej wymienionymi narodami, a po kolejnych wyborach znów pojawi się przyjaźń.

Co z tą wojną?

Jasnowidz jako pewny termin działań wojennych określa jesień tego roku. To wtedy PiS zadeklaruje USA i Izraelowi czynny udział naszych wojsk w ich militarnych działaniach i konfrontacji zbrojnej. Wniosek jest jeden - Polska przez PiS zostanie zmuszona do uczestniczenia w wojnie.

Jackowski nie powiedział jednak, jakich państw i czego będzie dotyczył straszny konflikt. Być może chodzi o Bliski Wschód. Wiadomo jednak, że w Polsce zapanuje wielki niepokój i strach wśród obywateli. Jasnowidz nie określił swoim widzom, jak skończy się cały cykl wydarzeń.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Przybylska walczyła z nimi do końca! To okrutne, co musiała znieść, by ochronić swoją rodzinę. Będziecie w szoku
  2. Nie żyje wielka polska piosenkarka! Od dawna walczyła z PRZERAŻAJĄCĄ odmianą raka
  3. Pawłowicz pokazała zdjęcie z obiadu z Kaczyńskim i kotem. Popłaczecie się ze śmiechu
  4. Czwarta żona Wiśniewskiego boleśnie z niego zadrwiła. Turlamy się ze śmiechu
  5. Uwielbiana bohaterka "M jak miłość" umrze w potwornych męczarniach? Porażające doniesienia
  6. Brytyjczycy nie mogą uwierzyć. Księżna Kate uciekła z dziećmi z pałacu, rodzina królewska sypie się na naszych oczach

Źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News