WSZYSCY wiedzieli, że to nadejdzie. Jackowski miał wizję, wszystko nastąpi już za chwilę

WSZYSCY wiedzieli, że to nadejdzie. Jackowski miał wizję, wszystko nastąpi już za chwilę Źródło: fot.youtube.com/ Fundacja Nautilus

Krzysztof Jackowski wielokrotnie szokował swoją osobą i słynnymi przepowiedniami swojego autorstwa. Tym razem, jasnowidz z Człuchowa postanowił wypowiedzieć się w kwestii, która dotknie nas wszystkich. Czy jest się czego obawiać?

Krzysztof Jackowski jest postacią wielowymiarową i kontrowersyjną. Przez niektórych, mężczyzna uważany jest za medium między wymiarami, a inni widzą w nim oszusta i szarlatana. Niemniej emocje, jakie wzbudza jego postać, są wielkie i od lat nieustające. Mężczyzna niedawno miał wizję, która dotknie wszystkich Polaków. W czym rzecz?

Krzysztof Jackowski. Kolejna przepowiednia dla Polski

Jasnowidz tym razem postanowił zdystansować się od wydarzeń politycznych, które tak chętnie porusza i skupić się na prognozie pogody na najbliższe miesiące. Ta ma przypominać największe i najcięższe zimy stulecia. Listopad, według słów jasnowidza, ma być miesiącem dżdżystym, pełnym opadów deszczu i zimnym. Jak sam mówi, wiatr i ogół temperatur zmusi nas do sięgnięcia po zimowe kurtki. Jak zaznacza jednak trafią się dni, które będą cieplejsze i wręcz słoneczne. Grudzień, który będzie zdaniem jasnowidza na samym początku ciepły przerodzi się w pełen opadów śniegu i mroźny miesiąc. Zdaniem wróżbity w ciągu świąt śniegu nie zabraknie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak zacznie się 2019 rok?

Wizja Jackowskiego zakłada, że pierwsze trzy miesiące roku 2019 będą należeć do tych bardzo chłodnych, żeby nie powiedzieć lodowatych. Temperatura ma osiągać -30 stopni Celsjusza, a styczeń i luty będą bardzo zimne i będą obfitować w wielkie ilości śniegu. Co do kolejnych miesięcy, wróżbita nie jest pewien. Nie podaje także daty, w której miałaby skończyć się zima, a zacząć miałaby się wiosna. Czy oczekiwana przez Krzysztofa Jackowskiego prognoza pogody ma szansę prawdopodobieństwa? Jest to możliwe. Wszelakie prognozy pogody wskazują, że możemy spodziewać się stanowczego ochłodzenia z opadami śniegu. Czy zbliżą się one chociaż do tak chłodnych zim, jakich nie było od lat? Nie ma na to niestety dotychczas żadnych dowodów naukowych. Wygląda na to, że zwolennicy i miłośnicy najpopularniejszego polskiego przepowiadacza przyszłości będą musieli zaufać mu na słowo.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Oliwia Bieniuk o mamie. Rozrywające słowa córki Przybylskiej 
  2. Bezdomny ojciec, później tętniak mózgu. Gwiazda TVP: „Uslyszałam od lekarzy wyrok” 
  3. Syn Nosowskiej wściekły jak nigdy. Nazwał celebrytę dzi*ką i życzył mu gwałtu. 
  4. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
  5. Dramat gwiazdora „Świata według Kiepskich”. Grozi mu więzienie
Następny artykuł