Kret miał bardziej przerażająca wizję pogodową niż Jackowski. Będzie apokalipsa
Redaktor - 31 Października 2018

Kret miał bardziej przerażająca wizję pogodową niż Jackowski. Będzie apokalipsa

Krzysztof Jackowski niedawno przeraził swoich fanów przedstawiając wizję dotyczącą pogody. Jasnowidz zapowiedział, że czeka nas zima stulecia. Te słowa to jednak mały pikuś przy tym, co przewiduje znany pogodynek Jarosław Kret.

Krzysztof Jackowski zdaniem wielu internautów specjalizuje się w straszeniu Polaków. Jednak słowa jasnowidza są dziecinną igraszką w porównaniu do "wizji" znanego prezentera pogody. W Polsce zmienia się klimat. Ostatnio meteorologów zaskoczyło to, że na Wszystkich Świętych wróci do naszego kraju lato. Często bywało, że gdy odwiedzaliśmy groby bliskich padał już śnieg, tymczasem czeka nas letnia aura.

Krzysztof Jackowski pokonany? Prognoza pogody Jarosława Kreta to istna apokalipsa

Trwa wielki spór o przyczynę zmian klimatycznych. Jedni uważają, że przyczynia się do nich człowiek, którego działalność wpływa na środowisko. Inni z kolei twierdzą, że wynikają one z normalnych cyklów pogodowych. Bardzo dawno temu w Polsce był klimat śródziemnomorski, być może historia pogodowa zatoczy koło? Krzysztof Jackowski poważnie przestraszył Polaków, którzy nie lubią mrozów i zimna. Jednak Jarosław Kret poszedł jeszcze dalej. Pogodynek zaprezentował wizję dotyczącą pogody na rok 2056. Polska zmieni się nie do poznania. Prognoza pogody przedstawiona na YouTube przez kultowego prezentera, który przeniósł się do przyszłości szokuje. - Jutro rozpocznie się kolejny kataklizm pogodowy w północnej Polsce. Przykro mi rozpoczynać prognozę tak niemiłą informacją, ale przywykliśmy chyba już do tego, że od pewnego czasu prognozy pogody są najbardziej nieprzyjemnymi programami informacyjnymi - zaczął Jarosław Kret. - Zapraszam na prognozę pogody na początek jesiennego listopadowego świątecznego weekendu 2056 roku. Kończą się upalne dni i zbliżają się dni ciężkiej próby. Za sprawą niżu norweskiego nad Bałtyk dotarł potężny cyklon, w którym prędkość wiatru przy powierzchni wody może dochodzić nawet do 300 kilometrów na godzinę. W całej Polsce wiać będzie porywisty, huraganowy południowo-zachodni, zachodni i północno-zachodni wiatr o prędkości 200 kilometrów na godzinę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Emerytury w 2019Emerytury i renty 2019. O ile wzrośnie twoje świadczenie? Zdziwisz się!Czytaj dalej
Nawet Krzysztof Jackowski nigdy nie przedstawił równie przerażającej wizji. Biorąc pod uwagę powyższe, w porównaniu do prognozy Kreta, strachy na lachy jasnowidza o zimie stulecia wydają się być miłą opowieścią dla przedszkolaków. - Na Żuławach, Kaszubach i Warmii jak już wspominałem spodziewamy się prawdziwego kataklizmu pogodowego. Trwa ewakuacja mieszkańców tych regionów. Ulewne deszcze towarzyszące cyklonowi spowodują zalanie i podtopienia dużej części północno-środkowej Polski. Grad towarzyszący ulewnym deszczom dopełni zniszczeń właśnie na Żuławach, Kaszubach i Warmii - straszył pogodynek. - Ponadto bardzo wysokie, nawet 30-metrowe fale zaleją wszystkie tereny nadbrzeżne. W związku z tą sytuacją nie mogę przewidzieć kiedy będzie następna prognoza pogody. Nasz ośrodek multimedialny jest w planach ewakuacji. Żegnam państwa - zakończył Jarosław Kret.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gessler kocha go nad życie. Rzadko kiedy o nim mówi
  2. Tysiące polaków straci 500 plus? Trwa walka z czasem
  3. Tego odcinka „Świat według Kiepskich” nigdy nie zapomnicie! Wyśmiali znaną gwiazdę
[embed]https://www.youtube.com/watch?v=V03jaeboccw[/embed]
Oliwia BieniukOliwia Bieniuk nie ma łatwego życia. Odkryto wszystkie jej sekretyCzytaj dalej
Źródło: YouTube.com
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News