Wizja Jackowskiego w sprawie premiera sprawdza się na naszych oczach. Jasnowidz mówi o dymisji

Wizja Jackowskiego w sprawie premiera sprawdza się na naszych oczach. Jasnowidz mówi o dymisji Źródło: screen/youtube/tagentv

Krzysztof Jackowski jest słynnym jasnowidzem, który przez lata wywalczył sobie pozycję najsłynniejszego polskiego medium. Jego słów słuchają miliony, a teraz postanowił zabrać głos w sprawie naszej sytuacji politycznej. Jego wizja dotycząca Morawieckiego sprawdza się na naszych oczach, a mowa jest o dymisji. 

Krzysztof Jackowski już wiele lat temu zyskał ogromne zaufanie Polaków. Współpracowali z nim zarówno polscy politycy, jak i celebryci oraz służby mundurowe. Z czasem jasnowidz z Człuchowa postanowił nie tylko pomagać ludziom w konkretnych sprawach, ale i komentować w internecie sprawy dotyczące polityki, pogody czy spraw, które w danym momencie interesują Polaków. Każda jego wizja publikowana na YouTube dociera do tysięcy osób, które wierzą w jego słowa i ufają, że po raz kolejny przyszłość będzie wyglądała tak, jak medium powiedziało. Tym razem Krzysztof Jackowski postanowił skomentować burzliwą sytuację w polityce zagranicznej oraz powiedzieć kilka słów o premierze Mateuszu Morawieckim i jego dymisji.

Krzysztof Jackowski o dymisji premiera Morawieckiego

W związku z ostatnimi wydarzeniami w naszej polityce zagranicznej, Krzysztof Jackowski postanowił skomentować całą sprawę, którą nazwał "dyplomatyczną wojną", którą "chyba świadomie wywołał Izrael". Dalej przywołał swoją wizję sprzed kilkunastu tygodni, w której zapowiadał, iż przed wyborami premier Morawiecki "może mieć duże kłopoty". - Zauważmy, że już niedługo będą wybory do parlamentu europejskiego. Być może o te wybory chodzi. Przed wyborami premier Morawiecki może mieć duże kłopoty, a nawet pewne siły polityczne będą domagały się od niego dymisji lub będą od rządu wymagały dymisji premiera Morawieckiego - twierdzi jasnowidz. Wszystko wskazuje na to, że Krzysztof Jackowski po raz kolejny miał rację, a jego wizja spełnia się na naszych oczach. Premier bezustannie odpiera niesłabnące ataki polityczne w związku z decyzją o nieuczestniczeniu Polski w szczycie Grupy Wyszehradzkiej w Izraelu, a sprawa jest coraz poważniejsza. Czy rzeczywiście wszystko zajdzie tak daleko, że dojdzie do dymisji?
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Jackowski komentuje polityczne decyzje rządu

Choć Krzysztof Jackowski bardzo rzadko decyduje się na własne komentarze w swoich filmach. Zwykle opiera się wyłącznie na wizjach, tym razem jednak było inaczej. Jasnowidz otwarcie poparł decyzję Mateusza Morawieckiego. - To jest godne stanowisko: przez to, co się stało, co strona Izraelska zrobiła [...] Po chwilowym milczeniu premier i prezydent wyrazili oburzenie, żądają sprostowań i tak się zachowują reprezentanci danego kraju, ci którzy muszą o gospodarkę i godność tego kraju dbać - twierdzi. Dalej medium z Człuchowa podkreśla swoje przekonanie, iż "ten konflikt wywołał celowo Izrael" i wydaje się, że nie ma on co do tego żadnych wątpliwości. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Agata Duda ma nogi do nieba i figurę modelki! Te zdjęcia odbiorą wam mowę!
  2. Największy SEKRET Hanki Bielickiej wyszedł na jaw! NIKT nie mógł się tego po niej spodziewać
  3. Sprawdziliśmy ile kosztuje schabowy w restauracji Gessler. Dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć
  4. „To jest dla mnie smutny wywiad”. Wzruszające słowa Roberta Janowskiego o żonie 
  5. Książę pokłócił się z żoną o Dianę! Krzyki i sceny w Pałacu Buckingham
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: YouTube Następny artykuł