Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające

Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające Źródło: Facebook/Krzysztof Jackowski Jasnowidz z Człuchowa

Krzysztof Jackowski słynie z budzących grozę przepowiedni. Jak się jednak okazuje, w mediach pojawiają się o wiele bardziej przerażające wizje tragedii i katastrof. O tym nie mówił nawet słynny jasnowidz z Człuchowa.

Krzysztof Jackowski jest znany z wielu przerażających przepowiedni. Słowa jasnowidza z Człuchowa są powodem niepokoju wielu osób. Wizjoner regularnie przedstawia swoje wizje za pośrednictwem platformy YouTube. Ostateczna zagłada świata i III wojna światowa to tylko niektóre tematy, które przerażają opinię publiczną. 

Kolejne katastrofy i perspektywa zbliżającej się zagłady świata to zagadnienia, które bardzo często pojawiają się w wizjach, które publicznie przedstawia Krzysztof Jackowski. Nie ma on dobrych wieści dla Europy, która - według jego intuicji - nie uniknie groźnych konfliktów w najbliższej przyszłości. Jak się jednak okazuje, jasnowidz z Człuchowa nie jest odosobniony w swoich przeczuciach. W mediach pojawiają się ostatnio jeszcze bardziej porażające wizje.

Krzysztof Jackowski zapowiada konflikty i zamieszki. W mediach pojawiają się jeszcze gorsze informacje

Krzysztof Jackowski nie jest jedyną osobą, która przedstawia przyszłość w ciemnych barwach. Nagłówki niektórych portali internetowych budzą jeszcze większą grozę, niż przepowiednie jasnowidza z Człuchowa. Ostatnio media ogłosiły, ze III wojna światowa jest już faktem. Doniesienia o sytuacji panującej na Bliskim Wschodzie budzą prawdziwą grozę.

Media podają, że Amerykanie zaczęli gromadzić siły na Bliskim Wschodzie. USA wysłało do Iranu różne rodzaje broni, wśród której są okręty wojenne, wyrzutnie rakiet, bombowce i lotniskowce. Te doniesienia budzą ogromny niepokój. Nie da się ukryć, że wizje, jakie przedstawia Krzysztof Jackowski, nie są aż tak przerażające.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Medialne doniesienia na temat III wojny światowej przerażają bardziej, niż wizje Jackowskiego

Informacje rozpowszechniane w mediach budzą jeszcze większą grozę, niż najnowsze przepowiednie Jackowskiego. Jasnowidz z Człuchowa nie wypowiada się aż tak dosadnie na temat światowego konfliktu i jak dotąd nigdy nie oznajmił, że III wojna światowa stała się już faktem. Niektóre portale nie boją się używać tak mocnych słów:

- Dwa atomowe mocarstwa skaczą sobie do gardeł, a III wojna światowa staje się faktem? To nie scenariusz kolejnego filmu, a - już częściowo - prawda. USA gromadzi na Bliskim Wschodzie coraz większe siły - donosi Super Express.

Krzysztof Jackowski słynie z przerażających wizji, jednak medialne doniesienia są ostatnio bardziej przerażające, niż wypowiedzi jasnowidza. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gienek Loska walczy o życie! Lekarze podali przerażające informacje. Fani nie mogą wyjść z osłupienia. To straszne
  2. Okropna i druzgocąca tragedia w życiu Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz TVP stracił najważniejszą osobę w swoim życiu
  3. Magda Gessler ma wyjątkową i rygorystyczną dietę. "Kiedy zjem kawałek mięsa, muszę jechać na kroplówkę"
  4. Co się dzieje z Agnieszką Chylińską? Artystka opowiedziała o trudnych chwilach i macierzyństwie
  5. TVP: Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega Polaków. Ulewy nie ustępują, w wielu miejscach podtopione domy
  6. Bieniuk twierdzi, że "nigdy nie był na komisariacie". Prawda okazuje się jednak zupełnie inna

źródło: Super Express / YouTube 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News