Krzysztof Jackowski zdradził, skąd biorą się jego wizje. Chodzi o jego żonę

Krzysztof Jackowski zdradził, skąd biorą się jego wizje. Chodzi o jego żonę Źródło: youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski w ostatnim czasie miał pełne ręce roboty. W ostatnich miesiącach media żyły trzema sprawami - morderstwem Kristiny, potem zaginięciem Dawidka, a ostatnio poszukiwaniami Piotra Woźniaka-Staraka. Jasnowidz za każdym razem chętnie udzielał pomocy. Teraz już wiadomo, skąd brały się jego trafne wizje.

Krzysztof Jackowski z racji swojego talentu i medialności, co miesiąc ma wiele spraw do rozwiązania. Jego udział przy poszukiwaniach małego Dawidka czy polskiego milionera był szeroko komentowany. I choć Krzysztof Jackowski chętnie robił show w "Skandalistach" czy też nagrywa na YouTube, to do tej pory nie było wiadomo, skąd wziął się jego talent i od czego tak właściwie zależy.

Krzysztof Jackowski przyznaje, że zagadkę rozszyfrowała żona

Nikt nie jest nieomylny - zdarzają się tygodnie, w których Jackowski ma pełne ręce roboty, a wzruszone rodziny wysyłają mu masę podziękowań. Z kolei w innych nie ma wizji w ogóle lub są trudne do osiągnięcia. Jego żona czasem obserwuje jego intensywną umysłową pracę i zdołała zauważyć pewną zależność. Krzysztof Jackowski był pod ogromnym wrażeniem i przyznał jej rację.

- Kiedyś zauważyłem - a właściwie Kasia zauważyła (żona) – że jasnowidzenie ma ścisły związek z fazami Księżyca. Nigdy bym się nie zorientował. Pewnego razu mówię do żony: „Kur**, dwa tygodnie słabych wizji. One niby są, ale jakbym flaki z olejem wyciągał. A zdarzały się tygodnie, że… nieraz dzień po dniu miałem trzy czy cztery trupy. Jednego dnia miałem dwa trupy! Jaka to wydajność, aż żyć się chciało. Na pewno ma to ścisły związek z fazami Księżyca - pisze jasnowidz w swojej książce.

Jasnowidz przekonał się na własnej skórze, że Księżyc ma swoją siłę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie od dziś wiadomo, że fazy Księżyca mają ogromny wpływ na samopoczucie i zachowanie człowieka. Podczas Księżyca rosnącego i będącego w pełni, energia potrafi wręcz rozpierać, pojawiają się wspaniałe pomysły i wszystko zaczyna się układać. Z kolei gdy Księżyc maleje aż do nowiu, bywa, że człowiek jest przygnębiony, bez energii, nie jest umysłowo wydajny i nie wykonuje dobrze swoich obowiązków. Taką korelację zauważyli już starożytni ludzie oraz indiańskie plemiona.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Kobiety nie wiedziały, że nagrywa je ukryta kamera. Nagranie pokazało, jak perfidnych rzeczy dopuszczały się na grobach

Krzysztof Jackowski nie tylko zajmuje się poszukiwaniami zaginionych ludzi. Na swoim kanale prowadzi długie pogadanki z widzami, często na tematy duchowe. Ostatnio podzielił się wizją, z której wynika, że istnieje życie po śmierci.

- Natomiast to, czym się na co dzień zajmuję i co mogę obserwować, przemyślenia po wizjach, napawa mnie dużym optymizmem – że śmierć ciała nie jest śmiercią psychiki, duszy. Moim zdaniem dusza istnieje (...) Wyobraźcie sobie o śmierci, że kiedy jesteśmy zdołowani i wiemy, że już jest kres kresów, nagle doznajemy niezwykłych możliwości, jesteśmy bytem, ale nie materialnym, tylko uniwersalnym - mówił podczas jednego z wieczornych nagrań.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Zdradzał swoją żonę od lat. Gdy dostał list od byłej kochanki, zemdlał
  3. Krzysztof Jackowski zdradził, skąd biorą się jego wizje. Chodzi o jego żonę
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Zobaczył swoją dziewczynę bez makijażu i z miejsca z nią zerwał. Jej reakcja jest powalająca

Źródło: Popularne

Następny artykuł