Synoptycy właśnie potwierdzili najgorsze możliwe wizje Jackowskiego. Takich anomalii jeszcze w Polsce nie było

Synoptycy właśnie potwierdzili najgorsze możliwe wizje Jackowskiego. Takich anomalii jeszcze w Polsce nie było Źródło: Screenshot z youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski po raz kolejny wstrząsnął internautami. Okazuje się, że słynny jasnowidz miał rację - nad Polskę nadciągają anomalie, a warunki pogodowe im towarzyszące ciężko będzie przetrwać. Mieszkańcy będą musieli przygotować się na trudne chwile. Nadciąga upał i uporczywa susza.

Krzysztof Jackowski w swoich ostatnich filmach ostrzegał Polaków przed warunkami pogodowymi, które będą towarzyszyć im podczas lata. Okazuje się, że w jego przepowiedniach jak zwykle zawarta była prawda. Właśnie opublikowane zostały oficjalne badania meteorologiczne, które jasno wskazują na to, że nad Polskę nadciągają uciążliwe upały.

Krzysztof Jackowski miał rację. Nad Polskę nadciągają straszne upały

Jasnowidz z Człuchowa, którego zna i poważa cała Polska, kilka tygodni temu wyznał w jednym z filmów, że Polskę nawiedzą upały, które najprawdopodobniej będą przez jakiś czas towarzyszyły mieszkańcom.

Meteorolodzy z AccuWeather podali właśnie do informacji, że w ostatnim tygodniu maja Polska stanie się niemal drugą Afryką. Temperatura znacznie wzrośnie i przypominać będzie środek lata. Co najgorsze - taka tendencja się utrzyma - aż do końca lipca. Do tego czasu pogoda będzie prawdziwym utrapieniem szczególnie dla rolników. Przez wiele tygodni będą oni musieli zadbać o specjalne nawadnianie swoich roślin.

Niedawno media obiegła informacja o truskawkach, które z powodu przedmajówkowych upałów niemal nie pojawiły się na rynku, a rolnicy, którzy liczyli na zyski z ich sprzedaży, musieli pogodzić się z olbrzymimi stratami. Ich straty przewidział wcześniej Jackowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na szczęście w końcu Polskę nawiedzi wyczekiwany tak długo deszcz, który najprawdopodobniej spadnie masowo już w sierpniu. Meteorolodzy przewidują, że przez cały miesiąc z przerwami pojawią się ożywcze opady, które być może uratują pozostałe uprawy.

Tego typu anomalie w Polsce zawdzięczać możemy głównie El Nino. Jest to zjawisko, które raz na jakiś czas nawiedza Europę, a także inne kontynenty - wyznaczając profil pogody, która panuje nad Europą.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę!
  2. Pola Raksa wciąż ZACHWYCA jak dawniej! Ma prawie 80 lat, a wygląda cudownie
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

Źródła: Najwyższy Czas / AccuWeather

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News