Jackowski zdradza przyszłość Kaczyńskiego i Morawieckiego! Opadną Wam szczęki

Jackowski zdradza przyszłość Kaczyńskiego i Morawieckiego! Opadną Wam szczęki Źródło: Fot. YouTube/Krzysztof Dęga Zaprasza

Krzysztof Jackowski wielokrotnie już wykazywał się trafnymi wizjami, którymi miał m.in. pomagać policji w poszukiwaniach ofiar przestępstw. Głos często zabiera także w kwestiach politycznych, w których również prezentuje sporą celność swoich przewidywań. Teraz ponownie zabrał się za określanie przyszłości najważniejszych osób w państwie.

Krzysztof Jackowski już od wielu lat pojawia się w telewizji i internecie, gdzie opowiada o swoich wizjach, z których ogromna część potem się sprawdza. Ile w tym umiejętności odpowiedniego używania słów i przewidywania sytuacji, a ile mitycznego szóstego zmysłu, nie wiadomo. Wiadomo jedynie, że faktycznie często dochodzi do sytuacji, kiedy Jackowski miał racje, co oczywiście przyczynia się do jego rosnącej popularności i zaufania, którym się go darzy. Mało kto o tym wie, ale instynktowi jasnowidza ponad 20 lat temu ufał już szef mafii pruszkowskiej Andrzej Kolikowski ps. "Pershing".

Dziś Jackowski nie zadaje się raczej z przestępcami, a opowiada o swoich przewidywaniach w poczytnych gazetach i na popularnych kanałach w serwisie YouTube. Niedawno znów zabrał głos w sprawie przyszłości prezesa PiS i Prezesa Rady Ministrów.

Krzysztof Jackowski mówi o losach Kaczyńskiego i Morawieckiego

W najnowszym filmie ze swoim udziałem jasnowidz z Człuchowa pochwalił się trafnością swoich przewidywań co do "zaniknięcia Kaczyńskiego", który na początku maja tego roku odszedł z polityki na około dwa miesiące w związku z operacją zwyrodniałego stawu kolanowego w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ul. Szaserów w Warszawie. Następnie wyjawił, co jego zdaniem czeka jego i Mateusza Morawieckiego w ciągu najbliższych miesięcy. Jak twierdzi Jackowski, Kaczyński jest daleko od podjęcia ewentualnej decyzji o oddaniu partii innemu politykowi. W związku z faktem, że PiS zakładał jego brat, a obecnie jest jego największym politycznym projektem, który dodatkowo dał mu władzę, ma kierować nim aż do swojej śmierci. Jeśli chodzi o Mateusza Morawieckiego, jasnowidz nie wyklucza jego odsunięcia ze stanowiska, co jak sam zauważa, mogłoby jednak odbić się negatywnie na kondycji ugrupowania. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Afera KNF zniszczy PiS? Rozwijająca się od zeszłego tygodnia afera korupcyjna w Komisji Nadzoru Finansowego może mocno podkopać pozycję Zjednoczonej Prawicy w kraju. Po pierwsze zdymisjonowanego Marka Chrzanowskiego (głównego oskarżonego w aferze i dawnego szefa Komisji) na stanowisko powołała Beata Szydło, gdy jeszcze była szefową rządu. Po drugie sytuacja może wskazywać na znikomą kontrolę władz państwowych nad rządową agencją. Jak na razie jednak PiS wychodzi z awantury obronną ręką. Prokuratura i CBA zareagowały natychmiast, a wszystkie najważniejsze osoby w państwie, w tym prezydent i premier podjęli niezbędne kroki zaraz po pojawieniu się zarzutów wobec KNF.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jarosław Kaczyński zdecydował o losie Mateusza Morawieckiego!
  2. Żenująca kompromitacja! Spanikowany minister PiS uciekł z Sejmu
  3. Ziobro wpadł po same uszy! Jest zamieszany w ogromną aferę, która obali PiS?
  4. Znaki zodiaku i nowe fryzury. Zobacz, na jaką ZMIANĘ powinnaś się zdecydować
  5. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
źródło: YouTube.com Następny artykuł