Krzysztof Jackowski
Fot. YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Karol Zaborowski - 29 Czerwca 2018

Jackowski pogrążony! Wszystko wyszło na jaw

Krzysztof Jackowski znany jest wielu Polakom za sprawą jego zaskakujących wizji, które pomogły w rozwiązaniu setek spraw kryminalnych. Teraz jasnowidz jest pogrążony przez jedną ze swoich ostatnich, dosyć ważnych dla Polaków przepowiedni. Jego miłośnicy zapamiętają to na długo.

Nie ulega wątpliwości, że Krzysztof Jackowski wielokrotnie pomógł policji w sprawach, z którymi funkcjonariusze sami nie dawali sobie rady. W sieci można bez problemów znaleźć przykłady jego sukcesów oraz kanał na portalu YouTube, gdzie jasnowidz zdradza swoje sekrety i opowiada o przeprowadzonych sprawach. Jackowski na łamach se.pl podzielił się swoimi odczuciami dotyczącymi ostatniego meczu naszej kadry narodowej na Mundialu w Rosji.

Krzysztof Jackowski pogrążony

Tysiące Polaków stara się odgadnąć wyniki meczów podczas trwających mistrzostw świata, obstawiając kupony u bukmacherów. Często okazuje się, że ich przepuszczenia nie spełniają się, tak jakby tego oczekiwali. Krzysztof Jackowski również pokusił o próbę przewidzenia wyniku meczu Polska-Japonia. Nie jest to jego pierwsza wizja na Mundial 2018, w ubiegłym roku dosyć trafnie przewidział, jak na mistrzostwach poradzi sobie nasza drużyna. - Początek mundialu dla naszej kadry może być szokiem! W moim odczuciu może się zdarzyć, że Polacy na samym początku się pogubią. Jednak kibiców, czyli także siebie, bo jestem kibicem, chce pocieszyć, że według moich odczuć trener Nawałka bardzo szybko zmobilizuje drużynę i po dwóch takich trudniejszych meczach z niepowodzeniami zaczniemy stawać na nogi i ledwie, ale pójdziemy dalej w tych zawodach - mówił Jackowski. Teraz jednak zmienił zdanie odnośnie do trzeciego meczu biało-czerwonych. Według Jackowskiego to starcie nasi piłkarze powinni przegrać, ale cały mecz powinien być pokazem piłki nożnej na najwyższym poziomie. Niestety żaden z tych aspektów nie znalazł odzwierciedlenia w rzeczywistości. - W moim odczuciu, mecz z Japonią będzie ładnym widowiskiem, będzie nam się ten mecz podobał i będzie nam żal, że ta drużyna dopiero w meczu o honor zagra ładnie. Ostateczny wynik nie będzie jednak dla nas korzystny. Sądzę, że będzie widać, że Polacy walczą, że nadążają. To spotkanie będzie się składać z kilku okresów. Będziemy atakować, potem znów odpuścimy, by potem znowu zaatakować - przewidywał jasnowidz. Według wielu osób Jackowski pogrążył się tymi przepowiedniami, inni żartobliwie komentują, że jasnowidz nie dorobiłby się na zakładach, jeżeli tak trafnie przewiduje wyniki meczów.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Masz konto w tym banku? Państwo przejęło twoje pieniądze
  2. Media kłamały! Mikołaj Roznerski ujawnia prawdę o relacji z Kalską
  3. PiS bierze się za trenerów polskich drużyn! Padły przekleństwa
Krzysztof Jackowski8 spełnionych wizji Krzysztofa Jackowskiego [ZOBACZ!]Czytaj dalej
polskajaponia4Memy po meczu Polska-Japonia. Żegnamy się z mundialemCzytaj dalej
źródło: nczas.com
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News