Straszne, to nie wizja Jackowskiego, zagrożenie jest realne. Nagle pogoda zmieni się drastycznie

Straszne, to nie wizja Jackowskiego, zagrożenie jest realne. Nagle pogoda zmieni się drastycznie Źródło: YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski nieraz dzielił się swoimi niepokojącymi wizjami dotyczącymi pogody. Tym razem jednak nie mamy do czynienia z przepowiednią - nie będziemy zadowoleni z nadchodzącej pogody.

Krzysztof Jackowski przedstawiał ostatnio swoją wizję, dotyczącą pogody na lato. Przekaz słynnego jasnowidza nie był optymistyczny. Z tych informacji nikt nie był zadowolony. Jackowski zapowiadał, że nadchodzące lato będzie gorące, lecz obfite w burze i huragany. Potężne ulewy i wichury z pewnością dotkną większość mieszkańców naszego kraju. Jasnowidz podkreśla, że jego zeszłoroczne przepowiednie dotyczące przebiegu wakacji były trafne. Lato miało być długie i suche i takie było. I tym razem wszystko wskazuje na to, że wizje Jackowskiego się sprawdzą. I to szybciej, niż myśleliśmy.

Krzysztof Jackowski trafnie przepowiada pogodę

Oficjalne prognozy pogody zdają się potwierdzać niepokojące słowa jasnowidza z Człuchowa. Według niego letnie miesiące mają być upalne, obfitujące w ulewy i wichury. Przepowiednia sprawdzi się szybciej niż się spodziewamy. Już w najbliższym czasie pogoda oszaleje. 

Nie ma co liczyć na spokojną aurę. Mieszkańcy wszystkich rejonów Polski powinni być gotowi na wszelkie niedogodności pogodowe. Burze, mocne ulewy, gradobicie, wichury - to wszystko spotka nas w najbliższym czasie.

Maj jest w tym roku wyjątkowo chłodny. W niektórych rejonach kraju występują nawet przymrozki. W końcu doczekamy się wytęsknionych wyższych temperatur. Termometry pokażą nawet ponad 25 stopni, lecz wysokiej temperaturze towarzyszyć będą ulewy. Obfite opady spadną na południu kraju i będą trwać bardzo długo. W województwie śląskim i małopolskim spadnie nawet do 50 mm deszczu, a w Karpatach - do 100 mm. Stan wody w rzekach i strumykach podniesie się, trzeba będzie się liczyć z lokalnymi podtopieniami. Na kataklizm najlepiej przygotowywać się już teraz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

W ciągu tygodnia duże ulewy pojawią się w całym kraju. Tylko na północy deszcze będą trochę mniejsze (ok. 15 mm). Niestety, deszczom dodatkowo towarzyszyć będą burze. Grzmieć będzie w zasadzie w całym kraju - w środę najbardziej zagrożone będą regiony południowo-wschodnie, w czwartek - południe i centrum, w piątek - południowy wschód i centrum. Pojawić się może też grad i wichury. W sobotę i niedzielę będzie najcieplej, termometry pokażą nawet 26 stopnie, lecz nie ma co nastawiać się na spokojny weekend. Pogoda nas nie rozpieszcza, ale dobrze, że dzięki prognozom - czy też wizjom - mamy przynajmniej tego świadomość i możemy się do niej przygotować.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. To, co zrobiła Małgorzata Kożuchowska przeszło wszelkie ludzkie pojęcie! Fani zamarli w osłupieniu!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Jak mieszka Agata Duda z mężem? Widok nieziemskich luksusów wbija w ziemię (Zdjęcia)
  4. Wiadomo już, jak skończy się "M jak miłość". Dla wielu widzów będzie to ciężkim szokiem
  5. Afera z ojcostwem księcia Harry'ego w tle. Media podały fałszywą informację
  6. Nie żyje jedna z głównych bohaterek serialu "Przyjaciółki". Wstrząsająca, nagła śmierć

Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News