Jackowski przepowiada co wydarzy się w Polsce. Prognozy jasnowidza nie są optymistyczne

Jackowski przepowiada co wydarzy się w Polsce. Prognozy jasnowidza nie są optymistyczne Źródło: youtube.com/ tagentv

Krzysztof Jackowski przeraził swoich fanów. Popularny jasnowidz postanowił opowiedzieć o tym, co wydarzy się w Polsce w ciągu najbliższych kilku tygodni. Prognozy popularnego "Jasnowidza z Człuchowa" nie napawają optymizmem i utwierdzają w przekonaniu, że będzie tylko gorzej.

Krzysztof Jackowski poraził swoją wizją. Popularny wizjoner postanowił podzielić się tym, jak właściwie będzie wyglądać tegoroczne lato. Nie da się ukryć, że ta przepowiednia może zmrozić krew w żyłach. Będzie jeszcze gorzej, niż obecnie.

Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości. Czeka nas tragiczne lato, Polska "popłynie"

Krzysztof Jackowski nie pozostawia złudzeń i twierdzi, że będziemy musieli zmierzyć się z jedną z największych katastrof pogodowych ostatnich lat. Wszystko przez niebywale obfite deszcze i przerażające burze, jakich nie uświadczyliśmy co najmniej od kilkudziesięciu lat. Tragiczne warunku powodowe sprawią, że nawet najmniejsze strumyki zamienią się w rwące potoki, których niszczycielska siła zmiecie wszystko na swojej drodze. Polska dosłownie "spłynie" pod naporem tak potwornych sił natury.

Tegoroczne wakacje w Polsce także wydają się bardzo słabym pomysłem, zważając na fakt bardzo gwałtownych zmian w klimacie, przez co burze i deszcze będą przeplatane z dniami suszy i bezwzględnego słońca.

- Od susz i upałów po nagłe, wielkie ulewy z podtopieniami. Kompletna karuzela pogodowa. Lato fajne, gorące, z licznymi załamaniami pogody i potężnymi ulewami - zdradził jasnowidz z Człuchowa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Czy wizja Jackowskiego się spełni?

Jackowski jest przekonany co do prawidłowości swoich przewidywań i tego, że tegoroczne lato będzie jednym z najcięższych w historii, a zmiany pogodowe odbiją się na wszystkich mieszkańcach Polski. To, co przewiduje wizjoner, ma dotknąć cały kraj i być dużym utrudnieniem. Miłośnicy wakacji powinni pomyśleć o zmianie swoich planów wypoczynkowych.

- Mówiłem, że w tamtym roku lato będzie długie i suche. Było takie - dowodzi Krzysztof Jackowski. - W tym roku będzie gorące, ale będzie sporo kataklizmów deszczowych, burzowych, wichurowych, ulewowych przeplatało się z tym gorącym latem. Tak mi się to kojarzy. Wydaje mi się, że lipiec będzie bardzo ładny i ciepły, podobnie jak pierwsza połowa sierpnia. Potem do Polski nadejdzie ochłodzenie - opowiedziało medium w rozmowie z Super Expressem.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Koszmarne informacje Polsatu. Helikopter rozbił się na skoczni narciarskiej
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

Źródło: Gazeta Pomorska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News