Raport ministerstwa wszystko potwierdza. Spełnia się najgorsza przepowiednia Jackowskiego dla Polski

Raport ministerstwa wszystko potwierdza. Spełnia się najgorsza przepowiednia Jackowskiego dla Polski Źródło: yt.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się z widzami swoimi przepowiedniami. Teraz okazuje się, że jego przerażające słowa dotyczące tegorocznego lata niestety znajdują potwierdzenie w opublikowanym oficjalnym raporcie Ministerstwa Środowiska.

Krzysztof Jackowski co jakiś czas szokuje opinię publiczną swoimi przepowiedniami, dotyczącymi zwykle osób zaginionych. Jednak co jakiś czas dzieli się z widzami również przeczuciami z innych sfer życia, które trafiają do tysięcy Polaków. Jego słowa bardzo często wywołują także przerażenie i dyskusję publiczną.

Wygłoszona przez jasnowidza przepowiednia, dotycząca tegorocznej pogody była koszmarna i sprawiła, że wiele osób przestało z nadzieją czekać na upragnione lato. Jak się okazuje, wizja znajduje również potwierdzenie w opublikowanym przez Ministerstwo Środowiska oficjalnym raporcie dotyczącym przewidywanego stanu pogody dla Polski na nie tylko najbliższe miesiące, ale także lata.

Krzysztof Jackowski przewidział zmiany pogodowe? Zapowiada się prawdziwy dramat

Sporządzony przez Ministerstwo Środowiska raport, noszący nazwę "Polityka ekologiczna państwa 2030" ma zawierać cele i kierunki inwestycji, dotyczących najbliższych lat. Istotny wkład w jego powstanie miał resort środowiska, który zawarł w nim niezwykle istotne kwestie natury klimatycznej i środowiskowej.

Według autorów raportu już w najbliższym czasie w Polsce zaczną występować zjawiska pogodowe, które do tej pory nie były praktycznie spotykane. Najbardziej odczuwalne staną się długie, przewlekłe upały, a także intensywne opady, powodujące nawet podtopienia. Ponadto w regionach górskich mogą wystąpić osuwiska. Znieść będziemy musieli też silne wiatry, a nawet huragany, które mogą spowodować wielkie zniszczenia na terytorium naszego kraju.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Pojawiające się często nawałnice nie będą niczym wyjątkowym. W wyniku zawirowania pogodowego zacznie obniżać się poziom wód gruntowych, co będzie miało wiele negatywnych konsekwencji, jak zmniejszenie różnorodności biologicznej, wysychanie pewnych rejonów rzek i jezior. W wyniku działania wiatru mogą ulegać zniszczeniu także sieci uzbrojenia terenu i drzewa.

Zaskakujące jest to, że Krzysztof Jackowski, w jednym ze swoich nagrań powiedział niemal dokładnie to samo. Jego zdaniem najbliższe miesiące będą oznaczały niezrozumiałe dla synoptyków zawirowanie pogody, które nie ominie Polski.

- Lato w tym roku w Europie i chyba w Polsce to będzie istna karuzela. Od susz i upałów, po nagłe i wielkie ulewy z podtopieniami. Kompletna karuzela pogodowa. Lato fajne, gorące, z licznymi załamaniami pogody - powiedział jasnowidz na swoim kanale na Youtube.

Wszystko wskazuje na to, że tegoroczne lato niestety nie będzie miało litości dla Polaków. Musimy przygotować się na gwałtowne i nieprzewidywalne zmiany, które z pewnością wielu osobom uprzykrzą urlopowe wyjazdy. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. TVP: Nie żyje piękna dama. Została znaleziona w pokoju hotelowym
  2. Oto dlaczego nie wiadomo, czy dziecko Meghan Markle już się urodziło. Polka odkryła sekret
  3. Stan syna Dominiki Tajner jest ciężki. Postawa Michała Wiśniewskiego rozrywa serca
  4. Przełom w śledztwie zaginionej Madeleine McCann? Matka otrzymała zaskakujące wiadomości
  5. Gwiazda "Na Wspólnej" pochwaliła się ciążowym brzuchem. Gratulacje złożył sam Michał Piróg
  6. Tak wygląda grób Babki z "Kiepskich" lata po śmierci artystki. Wzruszające

źródło: Planeta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News