Od jutra w Polsce potężne anomalie. Nawet słynny jasnowidz tego nie przewidział

Od jutra w Polsce potężne anomalie. Nawet słynny jasnowidz tego nie przewidział Źródło: Fot. Max Pixel

Krzysztof Jackowski, czyli jeden z najsłynniejszych krajowych jasnowidzów, przepowiedział w ostatnim czasie, że na nadejście wiosny Polacy będą musieli poczekać jeszcze dwa tygodnie. Jak się jednak okazuje, eksperci w dziedzinie meteorologii są innego zdania. Sam początek lutego przyniesie bowiem anomalie, których nikt się najpewniej nie spodziewał i które mogą się niestety okazać niebezpieczne.

Krzysztof Jackowski zdecydował się ujawnić swoje odczucia dotyczące tegorocznej wiosny oraz daty jej nadejścia. Wielu Polaków czeka już bowiem na wyższe temperatury oraz odwilż, które zdają się jednak na razie niestety nie nadchodzić.

Krzysztof Jackowski o wiośnie 2019. Kiedy nadejdzie?

- W moim odczuciu, wiosna przyjdzie do nas szybko. Mam wrażenie, że luty da nam jeszcze popalić, ale mniej więcej po 15 będziemy już powoli żegnali zimę. Z kolei wiosna moim zdaniem będzie bardzo słoneczna, bardzo ciepła. To właściwie nie będzie wiosna, a lato od razu. Pierwsze poważne oznaki zmiany aury będziemy mogli zaobserwować po 15 marca. Moim zdaniem tegoroczna wiosna bardzo szybko przeobrazi się w lato - opowiedział Krzysztof Jackowski, nie uwzględniając w swej przepowiedni kluczowych informacji na temat samego początku lutego. Jak podało IMGW, już pierwszy dzień drugiego miesiąca 2019 roku "obfitował" w zaskakujące anomalie, które wyjątkowo nasilą się w najbliższej przyszłości. W podkarpackiej Jasionce o poranku termometry pokazały nawet -17,3 stopni Celsjusza. Weekend w regionie ma przynieść za to dużą odwilż, a słupki podniosą się nawet do 13 stopni Celsjusza. Jak na tak krótki czas, sama zmiana pogody jest naprawdę zaskakująca i może się okazać niebezpieczna.

Od 2 lutego Polską będą targać zaskakujące anomalia pogodowe

W całym kraju ma bowiem wiać bardzo silny wiatr, a ciśnienie zacznie drastycznie spadać. Nie tylko południowe regiony, ale też cała reszta Polski będzie mogła cieszyć się wyższymi temperaturami, które nadejdą gwałtownie i dla wielu niespodziewanie. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ  Eksperci ostrzegają jednak przed niebezpieczeństwami powodowanymi przez odwilż. Wiatr i topnienie śniegu może doprowadzić do dużych lawin w górach, a także podtopień na terenie całej Polski. Nienajlepsza będzie także sytuacja na drogach - dochodzić może do serii wypadków lub stłuczek, których każdy kierowca chciałby oczywiście uniknąć. Lepiej więc na bieżąco obserwować zmiany na termometrze oraz komunikaty IMGW, które w podobnych sytuacjach okazują się niezwykle pomocne.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Citibank OSZALAŁ! Rozda wszystkim chętnym telefony za darmo, nie ma żadnego haczyka
  2. Ujawniono, ile teraz waży Katarzyna Figura! Będziecie w szoku
  3. Wyciekły instrukcje dla posłów PiS ws. taśm Kaczyńskiego. Będą mówić jednym głosem
  4. Największy gwiazdor TVN miał romans z Anną Muchą. Właśnie opublikowano zaskakujące zdjęcie
  5. Ujawniono PORAŻAJĄCE zarobki Danuty Holeckiej. Za wspieranie PiS dostaje fortunę
  Źródło: IMGW Następny artykuł